Legginsy navy blue

109.00 zł

Mocne kolory zdecydowanie dodają energii! 
Wysoki stan legginsów i odpowiedni krój wyszczuplają talię, podkreślają pośladki oraz zapewniają wygodę podczas najintensywniejszych treningów.

Mocne kolory zdecydowanie dodają energii! 
Wysoki stan legginsów i odpowiedni krój wyszczuplają talię, podkreślają pośladki oraz zapewniają wygodę podczas najintensywniejszych treningów.

Dostawy:

Zamówienia są przyjmowane przez Fit and Jump 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu. Realizacja zamówień odbywa się w godzinach 09:00-14:00 od poniedziałku do piątku. Termin realizacji zamówienia trampoliny: do 7 dni roboczych.

Dostawa na terenie Polski jest realizowana przez firmę kurierską GEIS i DHL.

Koszt wysyłki:

 • wysyłka kurierska - 15zł
 • wysyłka kurierska pobraniowa - 20zł 
 • wysyłka trampoliny na terenie Polski - gratis
 • odbiór osobisty - w biurze Fit and Jump przy ul. Pomorskiej 40 w Łodzi, w godzinach 09:00-16:00 od poniedziałku do piątku. Budynek E, I piętro (nad studiem Fit and Jump), po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym możliwy odbiór w studio Fit and Jump w godzinach 17.00-20.00.
  Odbiór w innych godzinach po uzgodnieniu telefonicznym: 795-960-272

Płatność:

Zapłatę za złożone zamówienie można uiścić:

 • Kurierowi przy odbiorze przesyłki (przy wybraniu opcji za pobraniem)
 • Przedpłatą na rachunek bankowy (opcja płatność przelewem):
 • Za pośrednictwem systemu „Przelewy 24”
 • Bezpośrednio na rachunek bankowy podany poniżej:
  89 1240 3073 1111 0010 6029 8965
  KEJT Katarzyna Kucińska
  Pomorska 40 91-408 Łódź
  W tytule przelewu koniecznie podając numer zamówienia.

Dostawa zostanie zlecona firmie kurierskiej dopiero po zaksięgowaniu płatności na rachunku bankowym w przypadku przedpłaty. W opcji za pobraniem wysyłka realizowana jest w dni robocze (od poniedziałku do piątku) w godzinach 09:00-14:00. Zamówienia realizowane będą w kolejnym dniu roboczym. 

Zwrot (odstąpienie od umowy sprzedaży)

Zgodne z art. 7 Ustawy, osoba zamawiająca ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży bez podania przyczyny w terminie czternastu dni od daty otrzymania produktu. Zamawiający powinien poinformować sprzedawcę poprzez złożenie stosownego pisma.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy konsument powinien złożyć na piśmie, którego wzór można pobrać tutaj.

Zwracany produkt musi zostać odesłany na adres, z którego został wysłany:

KEJT Katarzyna Kucińska
Pomorska 40, 91-408 Łódź
Tel. 795-960-272

z dopiskiem – zwrot (sklep internetowy).

Zwrot, o którym mowa powyżej jest dopuszczalny tylko w przypadku towaru nie używanego (nie noszącego żadnych śladów użytkowania). Ponadto produkt powinien został odesłany w oryginalnym opakowaniu, jeżeli towar występował w opakowaniu. W przypadku odstąpienia od umowy Zamawiający jest zobowiązany do odesłania zakupionych Produktów na własny koszt w oryginalnym opakowaniu wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy sprzedaży i dołączonym oryginalnym dowodem zakupu (paragon, faktura VAT).

Pieniądze otrzymane przez Sprzedawcę za Produkt zostaną zwrócone Zamawiającemu przelewem na wskazany w oświadczeniu o odstąpieniu od umowy, numer rachunku bankowego (ewentualnie przekazem pocztowym) w terminie 14 dni roboczych od momentu otrzymania zwróconego Produktu.

Zwrotowi podlega k