PROMOCJA!   -20% NA WSZYSTKIE TRAMPOLINY    KOD: TRAMPOLINA20    

Międzyrzecz Podlaski

Klub Adres Info

Fitness na trampolinach Międzyrzecz Podlaski

Fitness na trampolinach należy do aktywności fizycznych łączących ze sobą intensywne cardio oraz wyśmienitą zabawę. Dzięki temu trening ten nie jest uciążliwy, co sprawia, że nie musimy się dodatkowo motywować, aby w nim uczestniczyć. Poprzez skakanie wracamy do dzieciństwa i zapominamy o szarej rzeczywistości. Każda aktywność fizyczna pozwala nam się oderwać od trosk i spoczywającej na nas odpowiedzialności. Możemy wtedy się wyciszyć i nabrać energii potrzebnej do kolejnych wyzwań. Trenując systematycznie budujemy również swój charakter – jesteśmy pewniejsi siebie oraz bardziej odporni na stresujące sytuacje. Tak naprawdę każdy z nas ćwiczy po to, żeby wypracować idealną sylwetkę. Natomiast każdy trening posiada efekty uboczne. Całe szczęście, że są one jedynie pozytywne.

Oprócz wymarzonej sylwetki poprzez trening stajemy się zdrowsi. Zwiększa się wydolność płuc oraz naszego serca. Poprawia się krążenie, które często ograniczamy siedzącym trybem życia. Towarzyszące nam zadania wysiłkowe stają się coraz prostsze, natomiast schody na 3 piętro nie stanowią już dla nas problemu. Co więcej stajemy się odporniejsi na choroby i mamy więcej energii.

Największą barierą w rozpoczęciu systematycznych treningów jest znalezienie czasu w już napiętym harmonogramie naszego dnia. Na każdym z nas spoczywa masa obowiązków – praca, dom, dzieci. Pochłania nas to bez reszty. Jak więc zacząć przy tym jeszcze ćwiczyć? Nie ma na to uniwersalnej rady. Wygospodarowanie czasu zależy jedynie od nas i tylko my możemy coś z tym zrobić. Najlepiej jest poświęcić na ćwiczenia poranek pomiędzy 5, a 7 godziną. Wtedy nasz telefon na pewno nie zadzwoni, natomiast my nie będziemy mieli szansy załatwiać w tym czasie żadnych spraw. Najważniejsze jest to, żebyśmy zdecydowali się na jakąkolwiek formę aktywności fizycznej. Od pierwszego treningu wszystko się zaczyna, może to zmienić Twoje życie nie do poznania.