Fitness online

Fitness online

W dobie Internetu społeczeństwo nie wyobraża sobie życia bez komputera czy smartfona. Nic więc dziwnego, że media, w tym prasa, telewizja i radio, zaczynają prężniej działać w świecie wirtualnym, niż udzielać się na ekranach telewizyjnych bądź prasowym druku. Tą samą drogą podążył fitness wypuszczając programy i platformy treningowe online. Nie potrzebujesz już płyt dvd aby móc wykonać efektywny trening w swoim domu. Również Fit and Jump podąża z duchem czasu i postanowił wypuścić na rynek autorskie programy fitness online Fit and Jump TV oraz Shape TV.
Czytaj więcej
Trampolina efekty

Trampolina efekty

Czy zastanawiałaś się kiedyś skąd wzięła się moda na to całe skakanie? Czy trening ten faktycznie niesie za sobą spektakularne efekty? Techniczne tajniki zajęć Fit and Jump szczegółowo opisaliśmy w poprzednich artykułach. Teraz chcemy pokazać Ci, że nie rzucamy słów na wiatr.
Czytaj więcej
Fitness na trampolinie – analiza

Fitness na trampolinie – analiza

Dużo mówi się o tym, że podczas treningu Fit and Jump z użyciem trampoliny do fitnessu można spalić nawet 800 kalorii. Ale czy to jedyna korzyść płynąca z tego rodzaju zajęć? Firma Xiaomi posiada w swojej ofercie gadżety, które monitorują naszą aktywność w ciągu dnia. Jednym z takich urządzeń jest opaska wielofunkcyjna Mi Band 3, która pozwoliła nam dokonać analizy wiodących zajęć w naszym klubie fitness. Jesteście ciekawi efektów?
Czytaj więcej
5 sposobów by zbudować i utrzymać motywację treningową

5 sposobów by zbudować i utrzymać motywację treningową

Żyjemy w czasach, gdzie coraz większą wagę przywiązuje się do wyglądu. I tak jak pojęciem względnym jest styl, tak jeżeli chodzi o sylwetkę, pewne kanony są obowiązujące. I nie dlatego by upodobnić się do ideałów kroczących po wybiegach modowych świata, ale dlatego, że nie bycie otyłym, bycie sprawnym, to synonimy dla kilku innych superlatywów. To znak, że dbamy o zdrowie, że realizujemy postawione cele, że jesteśmy konsekwentni. To szeroko pojęty, wypuszczony w otoczenie sygnał, że jesteśmy dobrym materiałem na pracownika, partnera, rodzica. Ludzie dbający o siebie często borykają się z problemami samoakceptacji, ale też jasno dają do zrozumienia, że nie akceptują sytuacji w której się znajdują i podejmują walkę. To znacznie lepiej niż pogodzić się z przegraną i usiąść na kanapie. Czemu każda rozmowa kwalifikacyjna zawiera pytanie o aktywność fizyczną i hobby? Czemu rozmawia się o tym na randkach? Bo domator to jedno, a leń to coś zupełnie innego.
Czytaj więcej