Trening w domu - krok po kroku.

Trening w domu - krok po kroku.

Przyszedł ten moment - chcesz wprowadzić aktywność fizyczną w swoje życie. Jak się do tego zabrać? Trening w domu, plenerze czy na siłowni? Jaki zestaw ćwiczeń będzie dla Ciebie odpowiedni i co ma z tym wspólnego to całe zdrowe odżywianie?
Czytaj więcej
Dlaczego warto ćwiczyć jesienią?

Dlaczego warto ćwiczyć jesienią?

Jesień to czas kiedy większość ludzi chowa się przed zimnem i deszczem. Gorąca herbata, ciepły puchaty koc i kilka stron dobrej książki lub odcinek ulubionego serialu – czy to recepta na idealny jesienny wieczór? Brzmi relaksująco i kusząco, jednak my podpowiemy Ci jak inaczej możesz zagospodarować ten czas.
Czytaj więcej
Jak schudnąć? Poradnik

Jak schudnąć? Poradnik

Wiele osób wpisując w wyszukiwarkę frazę "Jak schudnać?" szuka magicznych sposobów na to jak szybko i bez wysiłku zrzucić kilka lub nawet kilkanaście kilogramów. Wbrew temu co oferuje reklama koncernu farmaceutycznego, która wabi klientów cudownymi suplementami diety i spalaczami tkanki tłuszczowej, nie istnieje jeden uniwersalny sposób pozwalający lekko, łatwo i przyjemnie stoczyć walkę z nadwagą.
Czytaj więcej
Fitness klub - historia Fit and Jump

Fitness klub - historia Fit and Jump

Zastanawiałaś się kiedyś kto wpadł na pomysł stworzenia fitness klubu Fit and Jump? Jesteś członkiem naszej fitness rodziny, a klub jest dla Ciebie jak drugi dom? A może słyszałaś o rewolucji jaką wprowadziło niebieskie kółeczko Fit and Jump i zachodzisz w głowę "Jak oni tego dokonali? Jak to wszystko jest zrobione?". Chciałabyś w końcu spróbować treningu na Pomorskiej 40 w samym centrum Łodzi, ale zanim to nastąpi pragniesz poznać nas bliżej? Żaden problem! Bardzo chętnie odpowiemy na nurtujące Cię pytania!
Czytaj więcej