małopolskie

Fitness na trampolinach

W ciągu ostatnich kilku lat fitness na trampolinach stał się niezwykle popularną formą aktywności fizycznej wpływającej korzystnie zarówno na mężczyzn jak i na kobiety. Popularność fitnessu na trampolinach rośnie z każdym kolejnym miesiącem a efekty pracy przy użyciu tego sprzętu wciąż zaskakują ćwiczących. Mamy mnóstwo przykładów na to, że fitness na trampolinach zmienił życie setek kobiet i mężczyzn nie tylko w Polsce ale również poza granicami kraju. Dziś te same osoby, które jeszcze parę miesięcy wcześniej borykały się z nadwagą i kiepskim samopoczuciem, dzisiaj z dumą patrzą w przyszłość i cieszą się z tego, że zdecydowały się podjąć pierwszy krok do całkowitej zmiany swojej sylwetki. Możesz dołączyć do grona osób chcących utracić nadprogramowe kilogramy i zacząć ćwiczyć razem z Fit and Jump!

Wiedza i umiejętności prowadzącego zajęcia na trampolinach

Doskonale wiemy o tym, że zajęcia na trampolinach muszą być prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora, który wie, w jaki sposób bezpiecznie przeprowadzić tego rodzaju trening fitness. Kroki wykorzystywane podczas zajęć muszą być proste i powtarzalne tak, aby każda osoba, która pojawi się po raz pierwszy na treningu na trampolinach mogła bez problemu poradzić sobie ze wszystkimi krokami. Zabronione są podczas ćwiczeń na trampolinach do fitnessu podskoki szpagatowe i skoki na kolana. Priorytetem Fit and Jump jest, żeby osoby, które pojawią się na naszych zajęciach pokochały aktywność fizyczną, jednak dbamy również o to, żeby robić to w bezpieczny dla zdrowia sposób.

Przekonaj się o sile przyciągania trampolin do fitnessu.

Trening na trampolinach wzbudza bardzo pozytywne emocje u wszystkich uczestników zajęć. Zaletą takiej formy aktywności fizycznej jest: poprawa wydolności organizmu, zwiększenie koordynacji ruchowej, utrata nadprogramowych kilogramów. Wszystkie te czynniki składają się na to , że ludzie wybierają właśnie taką formę treningową. Usiądź i zastanów się nad tym ile możesz zyskać decydując się na trening z nami. Poszukaj teraz najbliższego punktu Fit and Jump i przekonaj się o sile przyciągania trampolin. Spakuj swój ulubiony strój treningowy. Podczas treningu z fitnessu na trampolinach najlepiej sprawdzą się dopasowane legginsy, stanik sportowy podtrzymujący biust oraz buty sportowe z miękką podeszwą. Każdy ma szansę na to, aby całkowicie odmienić swoją sylwetkę. Wystarczą chęci i trochę motywacji. Gwarantujemy Ci, że jeżeli zdecydujesz się podjąć wyzwanie i zrobisz pierwszy krok do zmiany swojej dotychczasowej sylwetki, to my zrobimy wszystko, aby pomóc Ci utrzymać się w tym postanowieniu.

Poszukaj w Internecie najbliższego punktu Fit and Jump. Zadzwoń i umów się na swoje pierwsze zajęcia na trampolinach. Jesteśmy przekonani o tym, że pokochasz nasze zajęcia i będziesz regularnie uczęszczał na fitness na trampolinach.

Do zobaczenia na treningu!