PROMOCJA!   -20% NA TRAMPOLINĘ STANDARDOWĄ    KOD: ĆWICZWDOMU    

mazowieckie

Fitness na trampolinach

Przez ostatnie parę lat zajęcia na trampolinach stały się bardzo popularną formą treningową. Zarówno w Polsce jak i za granicą skacze mnóstwo osób, którzy z każdym miesiącem gubią kolejne nadprogramowe kilogramy. W Internecie można znaleźć bardzo dużo pozytywnych opinii odnośnie treningu fitness na trampolinach. Wypowiadają się tam przeważnie osoby, które dzięki takim zajęciom całkowicie odmieniły swoje życie. Na początku swojej drogi większość z nich nie przypuszczała, że tego typu ćwiczenia mogą całkowicie odmienić ich życie. Fitness na trampolinach poprawia samopoczucie, zwiększa wydolność organizmu, korzystnie wpływa na koordynację ruchową i działa niezwykle mobilizująco, ze względu na to, że efekty po treningowe pojawiają się błyskawicznie. Skaczą zarówno kobiety jak i mężczyźni w różnym wieku. Łączy ich natomiast wspólny cel, piękna sylwetka i doskonałe samopoczucie.

Bezpieczeństwo to podstawa wszystkich zajęć!

Podczas wykonywania jakiejkolwiek aktywności fizycznej bardzo ważne jest zachowanie określonych zasad bezpieczeństwa. Wykwalifikowany i świadomy instruktor wie doskonale, jakie ćwiczenia na trampolinie są zabronione, ze względu na ich zdrowotne przeciwskazania. Należą do nich skoki na kolana oraz skoki szpagatowe. Trenerzy prowadzący zajęcia Fit and Jump mają świadomość tego, jakie działania muszą podjąć, aby trening na trampolinach miał jak najlepsze efekty dla uczestników. Zajęcia na trampolinach są w dużej mierze treningiem cardio jednak sprzęt może być wykorzystywany, do zajęć wzmacniających podczas treningu funkcjonalnego. Każde kroki wykonywane na trampolinie powinny być proste i powtarzalne, żeby osoba, która nawet po raz pierwszy pojawiła się na zajęciach Fit and Jump mogła bez problemu dopasować się do grupy.

Zawsze pierwszy krok będzie należał do Ciebie.

To najważniejszy moment w całym planie zmiany sylwetki. Musisz usiąść i zastanowić się, co jest dla Ciebie ważne. Podejmując się regularnych ćwiczeń musisz wiedzieć o tym, że mogą pojawić się w Twojej głowie pytania. Czy dam radę, kiedy uzyskam pierwsze rezultaty oraz czy będę w stanie poradzić sobie na pierwszych zajęciach fitnessu na trampolinach. Gwarantujemy Ci, że jesteś w sanie nauczyć się bez problemu ćwiczeń. Sprawdź Fit and Jump i przekonaj się czy ten trening jest w stanie zagwarantować Tobie więcej przyjemności niż do tej pory. Dzięki nam możesz przekonać się o tym, że to co kiedyś sprawiało Ci trudność, dziś może okazać się dla Ciebie czymś, bez czego nie będziesz wyobrażała sobie kolejnego tygodnia.  Weź telefon do ręki, zadzwoń do najbliższego punktu Fit and Jump w Twojej okolicy i zacznij trenować z uśmiechem i pełną motywacją. Nie zapomnij wziąć ze sobą swojego ulubionego stroju treningowego i butów z miękką podeszwą. Zdecydowanie przyda Ci się także butelka wody mineralnej, która ugasi Twoje pragnienie po intensywnej godzinie zajęć.

Tak więc do zobaczenia już niebawem na sali treningowej!