PROMOCJA!   -20% NA TRAMPOLINĘ SKŁADANĄ    KOD: ĆWICZWDOMU    

opolskie

Fitness na trampolinach

Każdego roku fanów fitnessu na trampolinach przybywa. Osoby, które przez wiele lat miały problem ze znalezieniem dobrego sposobu na utracenie wagi, dzięki takim treningom zmieniły swoje życie. Niektórzy nasi kursanci nawet nie spodziewali się efektu, jaki udało im się osiągnąć ćwicząc przez jedną godzinę, dwa razy w tygodniu. Dziś z uśmiechem patrzą w przeszłość i są dumni z tego, że zdecydowali się wykonać swój pierwszy krok. Zamiłowanie do fitnessu na trampolinach rodzi się już podczas pierwszego treningu. Ilość endorfin, którą wydziela organizm po zakończonych zajęciach szybko uzależnia i staje się motywacją do dalszej pracy.

Wyskacz formę i pozbądź się kompleksów!

Pamiętaj o tym, że jeżeli rozpoczynasz swój plan treningowy to dobrze jeżeli wybierzesz dla siebie takie ćwiczenia, które faktycznie sprawią Ci przyjemność. To spowoduje, że po kilku miesiącach intensywnych treningów nie zniechęcisz się, a Twoja motywacja pozostanie na tym samym poziomie. Fitness na trampolinach pozytywnie wpływa na nasze ciało i samopoczucie. Szybka utrata wagi mobilizuje nas do wykonywania dalszej pracy nad swoim ciałem. Na trampolinach skaczą osoby w różnym wieku. W przeprowadzeniu całego treningu związanego z fitnessem na trampolinach bardzo ważne jest, żeby osoba, która prowadzi zajęcia wykonywała proste powtarzalne kroki, których  z łatwością będą mogli nauczyć się nawet nowi uczestnicy zajęć. Zabronione są podczas ćwiczeń na trampolinie skoki na kolana i skoki szpagatowe. Dobrze wykwalifikowany instruktor dba o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich uczestników.

Strój do ćwiczeń na trampolinach

Podczas wykonywania jakiejkolwiek aktywności fizycznej istotne jest by posiadać odpowiedni strój do ćwiczeń. W przypadku fitnessu na trampolinach bardzo ważne jest, żeby dobrać taki zestaw treningowy, który nie będzie ograniczał ruchów. Idealnie do tego sprawdzą się dopasowane legginsy, stanik mający za zadanie podtrzymywać biust oraz tank top. Jeżeli nadal masz wątpliwości, czy zajęcia na trampolinach są dla Ciebie, to sprawdź nasz kanał na YouTube. Wystarczy, że w wyszukiwarkę wpiszesz Fit and Jump. Zobaczysz na własne oczy jak wyglądają zajęcia. Następnie zadzwoń do najbliższego punktu Fit and Jump i umów się na swój pierwszy trening. Dzięki nam masz szansę na pełną motywację do regularnych ćwiczeń. Każdy ma szansę na to, aby całkowicie odmienić swoją sylwetkę i tym samym zwiększyć pewność siebie. Trzymamy za Ciebie kciuki i z naszej strony obiecujemy Ci, że jeżeli Ty zdecydujesz się wykonać pierwszy krok i po prostu spróbujesz swoich sił na zajęciach na trampolinach, to my zrobimy wszystko co w naszej mocy, żebyś czuła się na naszych zajęciach dobrze i swobodnie i nie miała żadnych wątpliwości, że to była dobra decyzja!

Do zobaczenia na pierwszym treningu Fit and Jump!