PROMOCJA!   -46% NA PROGRAMY TRENINGOWE    KOD: TRENUJWDOMU    

podkarpackie

Fitness na trampolinach

Fitness na trampolinach to idealny trening cardio dla osób w różnym wieku. Skaczą zarówno kobiety jak i mężczyźni. Większość osób, która przez lata borykała się z nadwagą i złym samopoczuciem wybrała właśnie fitness na trampolinach, żeby odmienić swoje życie. To spowodowało, że ten rodzaj treningu stał się niezwykle popularną formą aktywności fizycznej w Polsce i poza granicami kraju. Oczywiście bardzo ważne jest, żeby trening na trampolinach został przeprowadzony w bezpieczny sposób przez wykwalifikowanego instruktora. Fitness na trampolinach to zajęcia intensywne i relaksujące zarazem. Łączą w sobie muzykę i zabawę. Chcąc się odstresować po ciężkim dniu w pracy, możesz zdecydować się właśnie na taką formę treningową.

Pierwszy krok należy do Ciebie!

Chcemy pomóc Ci w utracie nadprogramowych kilogramów i poprawieniu swojego samopoczucia. Fit and Jump troszczy się o swoich klientów i właśnie dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do jakości oferowanego przez nas sprzętu oraz dobrego wyszkolenia instruktorów. Nie musisz się obawiać, że nie dasz sobie rady. Zajęcia w naszym wykonaniu zawsze są dopasowywane do możliwości uczestników. Podstawą jest dobranie odpowiedniego tempa do zajęć i nauczenie nowych uczestników podstawowych kroków. Zobaczysz, że trening nie sprawi Ci trudności. Poszukaj w swojej okolicy najbliższego punktu Fit and Jump i dowiedz się kiedy możesz umówić się na swój pierwszy trening na trampolinach. Zacznij pracować nad swoją wymarzoną sylwetką w przyjemny sposób! Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak Twoje ciało szybko zacznie się zmieniać.

Co zabrać ze sobą na trening?

Przede wszystkim weź ze sobą wygodne legginsy i stanik sportowy, który nie będzie ograniczał Twoich ruchów podczas skoków na trampolinie. Dla Pań, które nie chcą pokazywać brzuszka fajnie sprawdzi się luźny tank top. Ważne są także odpowiednie sportowe buty, najlepiej takie z miękką podeszwą. Nie zapomnij również o wodzie. Przy takiej ilości wylanego potu podczas zajęć z pewnością bardzo Ci się to przyda. Jak widzisz nic już nie stoi na przeszkodzie do tego, żebyś po prostu zaczęła trenować i zadbała o swoje zdrowie i samopoczucie. Baw się i trenuj razem z Fit and Jump! Możesz już niebawem dołączyć do grona osób, które dzięki fitnessowi na trampolinach osiągnęły więcej niż zakładały w metamorfozie swojej sylwetki oraz udowodniły sobie, że aktywność fizyczna zaczęła sprawiać im ogromną przyjemność.

Widzimy się w studio fitness już niebawem!