PROMOCJA!   -20% NA WSZYSTKIE TRAMPOLINY    KOD: TRAMPOLINA20    

pomorskie

Fitness na trampolinach

Przez ostatnie parę lat bardzo popularne w Polsce i za granicą stały się treningi na trampolinach. Zarówno kobiety jak i mężczyźni pokochali tego typu zajęcia i zdecydowali się odmienić swoje życie. Fitness na trampolinach charakteryzuje się tym, że łączy w sobie dobrą zabawę i intensywny trening cardio. Muzyka wykorzystywana do zajęć na trampolinach jest energiczna i przyjemna dla ucha. Osoby, które wahają się czy przyjść na swoje pierwsze zajęcia powinny pomyśleć o tym, że mogą zmienić swoją sylwetkę w stosunkowo krótkim czasie. Mamy dowody na to, że trenując z nami klienci pozbyli się nawet 30 kilogramów nadwagi. Imponujące prawda?

Kto może skakać na trampolinie?

Tak naprawdę skakać może każdy jeżeli pozwala mu na to stan zdrowia. Treningi na trampolinach prowadzone przez nas dopasowywane są do możliwości uczestników. Każdy, kto przyjdzie po raz pierwszy na zajęcia musi czuć się komfortowo. Nasi instruktorzy szkoleni są w taki sposób, aby zwrócić szczególną uwagę na nowych kursantów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że ważne jest pierwsze wrażenie. Każdy kiedyś przyszedł na swoje pierwsze zajęcia. Trenerzy Fit and Jump dokładnie wytłumaczą Ci, w jaki sposób bezpiecznie skakać na trampolinie. To podstawa do tego, aby właściwie rozpocząć swoją przygodę z trampolinami.

W czym ćwiczyć na trampolinie?

To pytanie pojawia się bardzo często wśród naszych kursantów. Bardzo ważne jest to, żeby strój nie przeszkadzał Ci podczas wykonywania skoków na trampolinie do fitnessu. W tym przypadku świetnym rozwiązaniem będą wygodne legginsy oraz stanik sportowy dobrze podtrzymujący biust. Dopełnieniem takiego stroju treningowego może być również luźny tank top. Jeżeli chodzi o temat obuwia , to oczywiście na zajęciach obowiązuje obuwie sportowe. Najlepiej takie z miękką podeszwą.

Od kiedy rozpocząć trening na trampolinie?

Najlepiej od zaraz. Jeżeli od wielu miesięcy pragniesz zrobić coś ze swoim ciałem i chcesz utracić  nadprogramowe kilogramy to Fit and Jump jest właśnie dla Ciebie. Pomożemy Ci w walce z nadwagą i zadbamy o Twoje dobre samopoczucie. Znajdź punkt Fit and Jump w Twojej okolicy i zadzwoń, aby umówić się na swoje pierwsze zajęcia na trampolinach. Zobaczysz ile radości daje skakanie i jak Twoje ciało szybko zacznie się zmieniać na lepsze. Pierwszy krok zależy od Ciebie a my pomożemy Ci zrobić kolejny. Do zobaczenia!