PROMOCJA!   -20% NA TRAMPOLINĘ STANDARDOWĄ    KOD: ĆWICZWDOMU    

śląskie

 

Fitness na trampolinach

W ciągu ostatnich kilku lat, fitness na trampolinach stał się bardzo lubianą formą treningową. Kobiety i mężczyźni w Polsce i za granicą skaczą, tracą na wadze i dzięki ćwiczeniom na trampolinach zmieniają swoje nastawienie do ćwiczeń. Są to zajęcia przyjemne dla ucha i mocno aktywujące ciało. Dzięki regularnemu uczęszczaniu na fitness na trampolinach można całkowicie odmienić sylwetkę, a tym samym poprawić swoje zdrowie i samopoczucie. W sieci znajduje się mnóstwo pozytywnych komentarzy osób, które rozpoczynając swoją przygodę z fitnessem na trampolinach nie przypuszczały, że w ciągu kilku miesięcy mogą schudnąć kilkanaście bądź kilkadziesiąt kilogramów. Dziś z uśmiechem i dumą patrzą w przeszłość bo wiedzą, że to co kiedyś sprawiało im trudność w tym momencie jest nieodłącznym elementem każdego kolejnego tygodnia.

 

Bezpieczeństwo to podstawa treningu na trampolinach.

 

Na trampolinach skaczą osoby w różnym wieku  jednak to, co łączy wszystkich to dobra zabawa! Każdy, kto chociaż raz zdecyduje się na fitness na trampolinach nie będzie chciał uczęszczać na nic innego. Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że jakość zajęć w bardzo dużej mierze zależy od instruktora. Fitness na trampolinach ma być przede wszystkim bezpieczny dla zdrowia. Niedopuszczalne są podczas treningu na trampolinach skoki szpagatowe czy skoki na kolana. Ruchy powinny być powtarzalne i proste tak, aby każdy kto po raz pierwszy zdecyduje się na fitness na trampolinach poradził sobie z przedstawionymi przez instruktora ćwiczeniami. To samo tyczy się tempa zajęć jakie narzuca osoba prowadząca. W przeprowadzeniu całego treningu związanego z fitnessem na trampolinach bardzo ważne jest, aby osoba prowadząca zajęcia, każdorazowo podjęła rozmowę z kursantami i dowiedziała się tym samym czy na sali znajdują się osoby, które po raz pierwszy pojawiają się na tego rodzaju zajęciach.

 

To czy zdecydujesz się wykonać pierwszy krok zależy od Ciebie.

 

To kluczowy moment ponieważ to, jak podczas pierwszych zajęć zostanie odebrany fitness na trampolinach przez uczestnika będzie rzutowało na jego późniejsze nastawienie do tego rodzaju formy treningowej. Fit and Jump troszczy się o swoich klientów dlatego fitness na trampolinach w naszym wykonaniu to prostota, jakość, dbałość o zdrowie i przede wszystkim szybkie rezultaty w postaci utraty nadprogramowych kilogramów. Jeżeli nadal zastanawiasz się nad tym czy fitness na trampolinach jest dla Ciebie, to po prostu spakuj torbę treningową zadzwoń do najbliższego punktu Fit and Jump w Twojej okolicy, dowiedz się kiedy możesz przyjść na swoje pierwsze zajęcia i po prostu przekonaj się o sile przyciągania fitnessu na trampolinach. Zobaczysz, że to co kiedyś wydawało Ci się mało prawdopodobne czyli podejmowanie regularnie aktywności fizycznej z uśmiechem, motywacją i pozytywnym nastawieniem stanie się realnym elementem Twojego dnia codziennego. Każdy ma szansę do tego, aby zmienić swoją sylwetkę, zwiększyć pewność siebie i podjąć się regularnej pracy polepszającej niewątpliwie jakość życia. Jedyne co musisz zrobić to po prostu spróbować. To niewiele prawda?