PROMOCJA!   -20% NA WSZYSTKIE TRAMPOLINY    KOD: TRAMPOLINA20    

warmińsko-mazurskie

Fitness na trampolinach

W ciągu ostatnich paru lat popularność fitnessu na trampolinach znacznie wzrosła. Wynika to głównie z tego, że ten rodzaj treningu zmienił życie wielu kobiet i mężczyzn walczących z nadwagą i kiepskim samopoczuciem. W ciągu jednej godziny zajęć możesz spalić nawet do 800 kalorii. Oczywiście wszystko zależy od Twojego zaangażowania. Podejmując się zmiany swojej sylwetki i walki z nadwagą powinnaś również zadbać o swoją dietę. Racjonalne, zdrowe posiłki bogate składniki odżywcze to podstawa każdego planu treningowego. Często jest tak, że na początku kiedy zaczynamy trenować to nasza motywacja jest na wysokim poziomie, jednak później stopniowo zaczyna spadać. Może się tak dziać z kilku powodów. Po pierwsze możecie na początku przesadzać z ilością treningów, które wykonujecie w ciągu tygodnia i Wasze ciało jest zbyt mocno przetrenowane. Drugim powodem może być również wybranie takich zajęć fitness, które nie do końca nam odpowiadają. Fitness na trampolinach działa trochę na innych zasadach. Trening połączony jest z dobrą zabawą. Skoki na trampolinie przypominają nam okres dzieciństwa, a kto z nas nie lubił skakać jako dziecko?

Bezpieczeństwo na zajęciach

Trening na trampolinie jest bezpieczny i przyjemny, jednak musi być przeprowadzony przez wykwalifikowanego instruktora. Skoki na trampolinie powinny być proste i powtarzalne, zabronione jest wykonywanie skoków szpagatowych i skoków na kolana. Fit and Jump zwraca szczególną uwagę na zachowanie wszystkich zasad bezpieczeństwa podczas zajęć. Troska o klienta to bardzo ważny aspekt wyróżniający naszą markę. Chcemy, żeby każda osoba, która zdecyduje się przyjść na swoje pierwsze zajęcia czuła się swobodnie. Tempo zajęć zawsze jest dostosowane do możliwości uczestników. Osoby, które pojawiają się pierwszy raz na fitnessie na trampolinach bardzo szybko uczą się jak prawidłowo ćwiczyć przy użyciu naszego sprzętu.

Zacznij ćwiczyć dla siebie!

Często zanim zaczniesz trenować pojawiają się w Twojej głowie wątpliwości, czy faktycznie znajdziesz czas po pracy na regularne zajęcia czy wystarczy Ci motywacji. Pomyśl jednak, ile czasu ucieka Ci na lenistwie po powrocie do domu. Przekonaj się o tym, że aktywny odpoczynek dużo lepiej wpływa na Twoje samopoczucie. Nie czekaj na lepszy czas, lepszą pogodę i lepszy nastrój, wymówki zawsze się znajdą ;) Poszukaj w swoim mieście najbliższego punktu Fit and Jump, zadzwoń i umów się na swoje pierwsze zajęcia na trampolinach. Zobaczysz, że trening nawet związany z dużym wysiłkiem dla Twojego organizmu może okazać się bardzo przyjemny. Efekty pojawią się w krótkim czasie, a zmiana sylwetki jeszcze bardziej zmotywuje Cię do dalszej pracy i regularnych ćwiczeń. Fit and Jump czeka na Ciebie w swoim studio fitness!

Do zobaczenia na zajęciach!