PROMOCJA!   -20% NA TRAMPOLINĘ STANDARDOWĄ    KOD: ĆWICZWDOMU    

zachodniopomorskie

Fitness na trampolinach

Fitness na trampolinach stał się bardzo lubianą formą aktywności fizycznej. W całej Polsce pojawiło się tysiące osób, które pokochały takiego rodzaju trening. Ćwiczenia na trampolinie sprawiają, że  ludzie mogą całkowicie odmienić swoją sylwetkę, utracić zbędne kilogramy i poprawić komfort swojego życia. Wystarczy zrobić pierwszy krok i spróbować przekonać się do podejmowania regularnej aktywności fizycznej. Od kiedy fitness na trampolinach stał się popularny w całej Polsce i poza jej granicami, to pokochali go zarówno mężczyźni jak i kobiety. Mobilizująca jest także świadomość, że utrata nadprogramowych kilogramów następuje w krótkim czasie, tym samym samoistnie motywując ćwiczącego do działania.

Fitness na trampolinach - dla kogo?

Kobiety i mężczyźni, którzy skaczą regularnie zazwyczaj nie wyobrażają sobie nawet jednego tygodnia bez fitnessu na trampolinach. To, w jaki sposób zostaną przeprowadzone zajęcia w dużej mierze zależy od wiedzy i doświadczenia instruktora. Fit and Jump przykłada szczególną uwagę do tego, aby trenerzy wychodzący spod naszych skrzydeł posiadali umiejętności pozwalające im na przeprowadzenie bezpiecznych zajęć na trampolinach. Podczas treningów zabronione są skoki na kolana i skoki szpagatowe. O tym właśnie powinien wiedzieć świadomy instruktor dbający o bezpieczeństwo swoich podopiecznych. Istotne jest również to, żeby trener przeprowadzający zajęcia potrafił dostosować poziom trudności do wszystkich uczestników. Z tego powodu, tak ważna jest każdorazowa rozmowa z kursantami. Takie działanie pozwala, na szybsze zapoznanie się z podstawowymi krokami i daje możliwość dostosowania się uczestników do tempa prowadzonych zajęć.

Dlaczego warto spróbować?

To w jaki sposób będziesz dbać o swoją sylwetkę w dużej mierze zależy od Twojego nastawienia do ćwiczeń. Fitness na trampolinach to przede wszystkim dobra zabawa w połączeniu z treningiem cardio. Prawidłowo dobrana muzyka sprawia, że kroki wykonuje się dynamicznie i z łatwością. Szukając w sieci informacji dotyczących fitnessu na trampolinach można wyszukać mnóstwo pozytywnych opinii od osób, którym właśnie ten rodzaj treningu pomógł znaleźć rozwiązanie dla wieloletniej  nieudanej walki z nadprogramowymi kilogramami. Możesz dołączyć do tych, którym udało się wygrać z nadwagą, zmienić swoje nastawienie do podejmowania aktywności fizycznej oraz po prostu pozbyć się dotychczasowych kompleksów. Zacznij żyć zdrowo i świadomie, a zobaczysz, że efekty pojawią się szybciej niż Ci się wydaje. Jedyne co musisz zrobić to podjąć decyzję i wykonać ten pierwszy krok. Znajdź najbliższy punkt Fit and Jump w Twojej okolicy, zadzwoń i umów się na pierwsze zajęcia. Fitness na trampolinach, to może być to czego od dawna szukałaś! Pakuj swój ulubiony strój treningowy i szykuj się na swoją przygodę z fitnessem na trampolinach. Zobaczysz, że nie pożałujesz!