PROMOCJA!   -20% NA TRAMPOLINĘ STANDARDOWĄ    KOD: ĆWICZWDOMU    

kujawsko-pomorskie

Fitness na trampolinach

W ciągu ostatnich paru lat popularność fitnessu na trampolinach bardzo wzrosła. Kobiety i mężczyźni w całej Polsce trenują by zmieniać swoją sylwetkę. Wybór takiej właśnie formy treningowej uwarunkowany jest tym, że efekty pojawiają się w bardzo krótkim czasie i tym samym mobilizują do dalszej pracy nad ciałem. Cechą charakterystyczną zajęć na trampolinie jest to, że są one przyjemne dla ucha i pozwalają spalić nawet do 800 kalorii w ciągu jednej godziny zajęć. W Internecie można odszukać mnóstwo pozytywnych komentarzy dotyczących korzystnego wpływu fitnessu na trampolinach na kursantów. Większość osób która rozpoczynała swoją przygodę z trampolinami nie spodziewała się aż takich efektów. Dziś z zadowoleniem patrzą w przeszłość bo zdają sobie sprawę z tego, że to co kiedyś sprawiało im trudność, stało się teraz nieodłącznym elementem każdego tygodnia.

W jaki sposób dbać o bezpieczeństwo na zajęciach?

Na fitness na trampolinach uczęszczają osoby w różnym wieku. To, co łączy ich wszystkich to wspólna pasja. Każdy kto chociaż raz zdecyduje się na trening na trampolinach, nie będzie chciał z nich zrezygnować. Oczywiście jakość treningu zależy w bardzo dużej mierze od instruktora. Zajęcia na trampolinach muszą być przede wszystkim bezpieczne dla zdrowia. Świadomy trener wie, że podczas treningu na trampolinie zabronione są skoki szpagatowe oraz skoki na kolana. Ruchy na trampolinie muszą być proste i powtarzalne, tak aby nawet pierwszorazowi uczestnicy bez problemu mogli poradzić sobie podczas swojego pierwszego treningu. To samo tyczy się tempa zajęć. Instruktor wchodzący na salę treningową musi dowiedzieć się czy na zajęciach pojawiły się nowe osoby i wytłumaczyć im dokładnie na czym polegają zajęcia na trampolinach. Fit and Jump skupia szczególną uwagę na osobach, które po raz pierwszy pojawiają się na fitnessie na trampolinach. Chcemy, żeby każdy kto zdecyduje się podjąć wyzwanie i przyjdzie na nasz trening, pokochał trampoliny tak, jak inni uczestnicy.

To od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się wykonać ten pierwszy krok do zmiany.

Fit and Jump wspiera osoby, które dążą do zmiany swojej sylwetki. Chcemy, żeby wszyscy, którzy zdecydują się ćwiczyć razem z nami mieli w sobie stałą motywację do tego, żeby iść o krok dalej. Jeżeli nadal masz wątpliwości, czy fitness na trampolinach jest właśnie dla Ciebie, to spakuj torbę treningową, weź swój ulubiony strój sportowy oraz buty z miękką podeszwą i poszukaj najbliższego punktu Fit and Jump w Twojej okolicy. Dołącz do grona osób, którym fitness na trampolinach całkowicie odmienił życie. Pamiętaj, że decyzja należy do Ciebie!

Mamy nadzieję, że już niedługo zobaczymy się z Tobą na sali treningowej, gdzie wspólnie będziemy walczyć nadprogramowymi kilogramami!