Ćwiczenia w domu to wygoda dla Ciebie!

Natłok obowiązków, ciągła gonitwa i nieustający pośpiech to chyba problem, który dotyka każdego z nas. Brak czasu na własne zainteresowania i zadbanie o siebie sprawia, że w końcu zaczyna pojawiać się u nas narastająca frustracja i zniechęcenie. Konsekwencją tego może być brak zadowolenia z siebie i swojego  wyglądu.

Bardzo często powoduje to obniżenie poczucia własnej wartości. Zwłaszcza dotyka to kobiet, które niedawno urodziły dziecko i chciałyby powrócić do dawnej formy. Nierzadko mają z tym problem i potrzebują odpowiedniego wsparcia, żeby znów poczuć się kobieco w swoim ciele. Zgadzasz się? Jeżeli tak, to czy w takim razie zastanawiałaś się kiedyś nad tym, że możesz zacząć wykonywać ćwiczenia we własnym domu? Tak dokładnie, w miejscu gdzie czujesz się najbardziej komfortowo! Możesz z naszą pomocą stworzyć własny plan treningowy. Mało tego jesteśmy w stanie zapewnić Ci to, że  podczas jednych zajęć wykonasz zarówno trening siłowy, jak i trening cardio. Najlepsza wiadomość jest jednak taka, że możesz ćwiczyć kilka razy w tygodniu w domu bez sprzętu, który zajmuje dużo miejsca.

Pamiętaj, że nie zostaniesz z ćwiczeniami sama. Nad Twoją pracą będzie czuwać trener, którego będziesz mogła zobaczyć na ekranie komputera czy telewizora. Właśnie on pokaże Ci dokładnie, jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia  w domu, a Ty dzięki temu będziesz mogła trenować świadomie.

Dostęp do naszych materiałów masz cały czas. Korzystaj z nich w chwili kiedy pojawi się czas wolny. Trening w domu pozwala na zmianę własnego ciała nawet wtedy, kiedy masz przy sobie małe dziecko.  To naprawdę bardzo sprawdzone rozwiązanie dla kobiet przebywających na urlopie macierzyńskim.

 

Jak trenować w domu?

Podjęłaś decyzję. OK! Ćwiczę w domu. Od czego by tu zacząć?  Przede wszystkim na samym początku potraktuj to, jak dobrą zabawę i nie katuj się kilkoma godzinami treningów już w pierwszym tygodniu. Raczej postaraj się przez miesiąc utrzymać dwa treningi tygodniowo. To pozwoli przyzwyczaić Twój organizm do wykonywania regularnej aktywności fizycznej. Ćwiczenia w domu zapewniają też bardzo duży komfort. Przede wszystkim nie musisz na konkretną godzinę dotrzeć do klubu fitness czy na siłownię. Ćwiczysz wtedy, kiedy masz na to czas i ochotę.

 

Fitness w domu - wyzwanie, którego warto się podjąć!

Ćwicz w domu bez sprzętu lub na macie, która nie tylko nie zajmuje dużo miejsca, ale można ją składać i każdym momencie schować. Dodatkowo, masz też dostęp do różnorodnych planów treningowych, które pozwolą Ci kompleksowo wykorzystać ten sprzęt do ćwiczeń. Ćwiczenia online wykonywane w domu mogą dawać na prawdę bardzo dużo możliwości. 

Przede wszystkim pozwalają na spalenie zbędnych kalorii, utrzymanie postanowień treningowych, pobudzenie całego ciała do intensywnej pracy, poprawienie wydolności organizmu, zwiększenie wydajności ciała. Poza ćwiczeniami cardio, możesz zrobić trening wzmacniający. Oczywiście duży sukces w zmianie Twojej sylwetki leży też w diecie, której powinnaś przestrzegać. Mówimy tutaj o racjonalnym odżywianiu po konsultacji z dietetykiem a nie radykalnym odchudzaniu na własną rękę. Pamiętaj, że Twoje zdrowie jest tutaj najważniejsze a odchudzanie musi odbywać się w racjonalny sposób.

 

Jak zbudować masę mięśniową w domu?

Trening w domu, który pozwoli Ci na budowanie masy mięśniowej, wcale nie musi się opierać na wykorzystywaniu specjalistycznego sprzętu, który widujesz na siłowni. Efekty zobaczysz ćwicząc z ciężarem własnego ciała i przy pomocy prostego, niewielkiego sprzętu, jakim jest trampolina do fitnessu.

Ćwicząc z własnym ciałem masz możliwość kontrolowania ruchów i wykonywania ćwiczeń w dokładny, techniczny sposób.  Jednym z ćwiczeń, które możesz wykonać w domu by wzmocnić swoje mięśnie są pompki. Nasze programy treningowe świetnie Ci w tym pomogą i urozmaicą Twoją aktywność fizyczną. Nie zapominaj, że w domu możesz mocniej skupić się na pracy nad mięśniami brzucha. Jak? To bardzo proste! Koniecznie zajrzyj na naszą stronę i sprawdź programy Shape TV, a przekonasz się jak to zrobić.  Trening w domu to kompleksowy sposób na ćwiczenie mięśni, rozciąganie, ćwiczenie ramion. Pewnie nie zdajesz sobie sprawy, ale też ćwiczenia na nogi uda i pośladki, możesz wykonać bez dodatkowego sprzętu fitness.

Masz wsparcie naszych trenerów, tylko podejmij decyzje i zacznij z tego korzystać! Ćwiczyć w domu możesz zawsze kiedy tylko masz na to ochotę. Z nami towarzyszy Ci muzyka i w związku z tym poza samym treningiem spodziewaj się dobrej zabawy!

 

Strój do treningu w domu

Ćwicząc w domu warto, żebyś miała na sobie wygodny strój. Dzięki temu Twój komfort ćwiczeń wzrośnie. Podczas tego typu treningów świetnie sprawdzi się sportowy stanik podtrzymujący biust, luźna koszulka oraz legginsy. Będziesz mogła dzięki temu ćwiczyć w każdej pozycji, a strój nie będzie ograniczał twoich ruchów.

Bieganie lub skakanie w miejscu powoduje, że zaczynasz szybko się pocić. Właśnie dlatego materiał, z którego są wykonane ubrania do ćwiczeń powinny być przewiewne i oddychające. Jeżeli chcesz w jednym miejscu uzyskać dostęp do fit ubrań, warto żebyś odwiedziła nasz sklep z akcesoriami do fitnessu ale nie tylko! Znajdziesz tam bardzo przydatne informacje dotyczące samego sprzętu, jakim jest trampolina Fit and Jump oraz niezbędne wskazówki treningowe. Mnóstwo informacji w jednym miejscu! Jeżeli chcesz porozmawiać z nami osobiście, to również masz taką szansę klikając zakładkę kontakt na naszej stronie internetowej. To tylko kilka sekund i jesteśmy z Tobą na łączach!

Podsumowanie:

Wiesz już, że trening w domu to doskonałe rozwiązanie, które pozwoli Ci oszczędzić czas i pieniądze. Przede wszystkim daje możliwość podejmowania regularnej aktywności fizycznej wtedy, kiedy masz na nią czas i ochotę. Wsparcie, które otrzymujesz od trenerów w Shape TV pozwala Ci stworzyć własny plan zajęć i przede wszystkim wykonywać ćwiczenia w prawidłowy sposób. Wiesz przecież jakie to ważne, żeby osiągnąć rezultaty o jakich marzysz.

Nie trać więcej czasu na zamartwianie się i szukanie wymówek. Teraz jest Twój czas na zmianę! A my pomożemy Ci zmienić Twoją sylwetkę i bardzo przyjemny sposób.