PROMOCJA!   -20% NA WSZYSTKIE TRAMPOLINY    KOD: TRAMPOLINA20    
Fabryka Ciała
Biała Podlaska, Janowska 58

Fabryka Ciała Sport Club to miejsce z niepowtarzalnym klimatem, gdzie w wielu konfiguracjach i odmieniany przez wszystkie przypadki jest – ROZWÓJ! 

Nieustannie od ponad 4 lat  zmieniamy i rozwijamy się my, a wraz z nami - nasi Klubowicze.  Obecnie rozbudowany klub  proponuje Państwu najszerszą ofertę usług związanych z aktywnością fizyczną i zdrowiem w mieście.  Zapewniamy dostęp do 800m2 strefy siłowni wyposażonej w nowy, profesjonalny sprzęt najwyższej jakości. Nasi trenerzy personalni pomagają w ustaleniu odpowiedniego planu treningowego wraz z rozpisaniem diety, dopasując cele krótko- i długoterminowe do poziomu zaawansowania, dbając jednocześnie o wysoki poziom motywacji do ćwiczeń - a wszystko w przyjaznej atmosferze współpracy.

Fabryczna oferta to również profesjonalny kort do SQUASHA, ŚCIANA WSPINACZKOWA oraz 100 m2 strefy treningu funkcjonalnego, wyposażonej w sprzęt dla najbardziej wymagających. Pasjonatów strzelectwa sportowego zapraszamy do pełnowymiarowej, 5-stanowiskowej STRZELNICY SPORTOWEJ. Niezapomniane wieczory panieńskie/kawalerskie wraz z unikalnymi tarczami strzeleckimi można zorganizować na fabrycznej strzelnicy!

Fabryka Ciała Sport Club to również 300 m2 niepowtarzalnej strefy fitness! Bogata oferta zarówno poranna jak i popołudniowa to jedyne w regionie licencjonowane zajęcia Fit and Jump®, treningi TRX® oraz światowy hit czyli BUNGEE FITNESS®! Nasza oferta to również zajęcia z Boksu, Pilatesu, Fat Burningu jak i energetycznego Salsation®. Nasi Instruktorzy jako pasjonaci zdrowego i aktywnego stylu życia nieustannie motywują do wspólnego rozwoju. To oni dbają aby pierwsze bezpłatne treningi  dla nowych Klubowiczów stały się impulsem do dalszych działań. Nasz Klub to również wiele wydarzeń i wyjątkowych spotkańmaratony połączone z pomocą dla lokalnych inicjatyw czy wydarzenia sezonowe (świąteczne, wakacyjne).

Gościliśmy już w naszym Klubie “znanych i lubianych” – min. Roberta Burneikę (Hardkorowy Koksu) czy legendarną ikonę polskiego fitnessu Mariolę Bojarską-Ferenc.  Takich spotkań planujemy więcej  - przed nami wyjątkowe klubowe okazję – otwarcie nowej części i 4 już urodziny!

Fabryka Ciała Sport Club to również strefa relaksu – SAUNA, JACUZZI, RUSKA BANIA na tarasie oraz fotele z masażem czekają, aby ukoić trenowane ciała J Do skorzystania zaprasza również barek – znajdziecie tu min. legalne słodycze od Legal Cakes® , izotoniki OSHEE jak również bogaty wybór odżywek. Pamiętajcie więc -  najbardziej wyrzeżbione “ciacha” i najlepiej wyglądające  “babeczki” powstają w Fabryce Ciała Sport Club w Białej Podlaskiej!