lubelskie

Fitness na trampolinach.

Zajęcia na trampolinach stały się niezwykle popularną formą aktywności fizycznej. Wszystkie osoby, które chociaż raz zdecydowały się na tego rodzaju trening mogą z pewnością po kilku miesiącach regularnych ćwiczeń pochwalić się odmienioną sylwetką. Ćwiczenia na trampolinach są przyjemne dla ucha i poprzez bardzo szybkie rezultaty mobilizują uczestników zajęć do dalszej pracy. W sieci znajduje się mnóstwo komentarzy osób, które właśnie dzięki fitnessie na trampolinach przestały borykać się z nadwagą i zaczęły żyć inaczej – lepiej. Dziś Ci ludzie z uśmiechem patrzą w przeszłość bo wiedzą jaką przebyli drogę. Dokonali w swoim życiu czegoś, co wydawało im się niemożliwe.

Trening z Fit and Jump jest właśnie dla Ciebie!

Nasz program treningowy został stworzony w taki sposób, żeby każdy kto nigdy wcześniej nie miał do czynienia z fitnessem na trampolinach mógł bez problemu poradzić sobie z taką formą treningową. Ćwiczenia są proste i powtarzalne, a tempo zajęć zawsze jest dopasowywane do pierwszorazowych uczestników. Instruktorzy wyszkoleni przez nas posiadają wiedzę i umiejętności niezbędne do przeprowadzenia bezpiecznego treningu na trampolinach. Zawsze uczulamy, że zabronione są skoki na kolana oraz skoki szpagatowe. Trampoliny poza treningiem cardio mogą zostać wykorzystane podczas treningu funkcjonalnego.

Dlaczego my?

Trampoliny Fit and Jump posiadają Certyfikat Bezpieczeństwa Państwowego Instytutu Badawczego. Dlatego skacząc na naszym sprzęcie masz pewność, że trampolina fitness jest bezpieczna dla Twojego zdrowia. Weź sprawy w swoje ręce i zawalcz o upragnioną sylwetkę. Jedyne co musisz zrobić to poszukać w Twojej okolicy najbliższego punktu Fit and Jump, zadzwonić i umówić się na swoje pierwsze zajęcia. Przekonaj się sama, że o tym, że ćwiczenia fizyczne mogą sprawić Ci dużo radości i w krótkim czasie odmienić Twoją sylwetkę.

Co założyć na swój pierwszy trening na trampolinach?

Odpowiedni strój treningowy to taki, który w żaden sposób nie będzie ograniczał Twoich ruchów. Podczas ćwiczeń na trampolinie pracuje całe ciało dlatego musi być Ci wygodnie. Idealnym rozwiązaniem do tego będą dopasowane legginsy, top sportowy lub stanik podtrzymujący biust oraz tank top sportowy. Jeżeli chodzi o obuwie sportowe, to świetnym rozwiązaniem są te z miękką podeszwą. Fitness na trampolinach charakteryzuje się tym, że podczas jednej godziny zajęć możesz spalić nawet do 800 kalorii. Nie zapomnij zabrać na zajęcia wody mineralnej oraz niewielkiego ręcznika. Zobaczysz, że bardzo Ci się przydadzą.

Serdecznie zapraszamy Cię na zajęcia Fit and Jump! Mamy nadzieję, że już niebawem spotkamy się na sali treningowej i wspólnie powalczymy o to, żebyś mogła w możliwie jak najkrótszym czasie osiągnąć wymarzone rezultaty i zyskać większą pewność siebie! Do zobaczenia!