Klub Fit and Jump Kraków to jedyny punkt z trampolinami Fit and Jump w tym mieście. Znajdujemy się w odległości ok. 3 km od ścisłego centrum Krakowa.

Nasz punkt,  przepełniony jest dużą dawką pozytywnej, przyjaznej oraz luźnej atmosfery bo przecież nie miejsce, a panujacy klimat tworzą ludzie. Mamy stałe zniżki dla wszytskich uczniów, a także studentów. Nasze zajęcia Fit and Jump to nie tylko cardio na trampolinach, ale również wzmacniania z obiążeniami na poszczególne parie ciała. To wszechstrony godzinny trening pracy nad własnym ciałem, podczas którego spalamy, ujędrniamy, rzeźbimy, wysmuklamy ciało. Zajęcia prowadzone są przy energicznej muzyce, dzięki której można zapomnieć o stresie i zamienić go na pozytywną adrenaline i potrzebne w codziennym życiu endorfiny. W trakcie trwania  zajęć nasze Instruktorki z niespożytą energią i szerokim uśmiechem na twarzy, dbają o bezpieczeństwo swoich kursantek podczas wykonywania różnych ćwiczeń. Dzięki świetnej zabawie i dużej motywacji osiągasz satysfakcję i zadowolenie z samej  Siebie, a to jest dla nas najważniejsze.

Instruktorki chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i udzielą wszelkich porad.

Nasz Punkt Fit and Jump Kraków to doskonałe miejsce na spędzenie aktywnie wolnego czasu.  Zachęcamy do odwiedzenia naszego klubu i śledzenia fanpage Fit and Jump Kraków.