wielkopolskie

Fitness na trampolinach

Fitness na trampolinach stał się niezwykle popularny i lubiany przez tysiące kobiet i mężczyzn. Trening daje wymierne rezultaty i motywuje do regularnej aktywności. Każdy, kto chociaż raz skorzystał z zajęć na trampolinie wraca do nas i dalej chce skakać. To, co dzieje się z naszą sylwetką zależy od naszego podejścia zarówno do ćwiczeń jak i odżywiania. Regularne, zdrowe posiłki i ćwiczenia przynajmniej 2 razy w tygodniu na trampolinie sprawią, że  poprawicie swoje samopoczucie i utracicie nadmierną ilość kilogramów. Warto wykonać ten pierwszy krok i po prostu przyjść na zajęcia. Twoja motywacja jest tylko w Tobie, a trening w połączeniu z dobrą zabawą wpłynie na Ciebie w bardzo korzystny sposób.

Czy trampoliny są bezpieczne dla zdrowia?

Oczywiście, że tak jednak trening musi być przeprowadzony przez wykwalifikowanego instruktora, który posiada wiedzę na temat tego, w jaki sposób prowadzić zajęcia na trampolinach oraz jakie ćwiczenia są absolutnie zabronione. Mowa tutaj o skokach na kolana i skokach szpagatowych. Bardzo często na zajęciach pojawiają się nowe osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z trampolinami. Trener musi dokładnie wiedzieć, co robić w takiej sytuacji. Przede wszystkim powinien wytłumaczyć, jak prawidłowo wykonywać skoki na trampolinie. Ważne jest także odpowiednie tempo zajęć, które nie może być ani a szybkie ani za wolne. Klienci mają się czuć swobodnie i czerpać radość z każdej wizyty w klubie fitness.

Zacznij już dziś swoją przygodę z treningiem na trampolinach.

To bardzo proste! Dowiedz się gdzie najbliżej Twojego miejsca zamieszkania znajduje się punkt Fit and Jump. Zadzwoń i umów się na swoje pierwsze zajęcia. Wszystko to, co planujesz zrobić ze swoim ciałem zależy od Ciebie. Jednak my możemy pomóc Ci wytrwać w postanowieniu i sprawić, że regularne treningi będą dla Ciebie przyjemne i motywujące. Wszystkie punkty Fit and Jump dbają o swoich klientów. To Wy tworzycie markę. Nasze kluby mają być miejscem, które odpręża po ciężkim dniu w pracy. Pozytywna energia, która udziela się naszym kursantom to nasza najlepsza wizytówka. Fit and Jump to społeczność ludzi kochających sport, którzy wspierają się wzajemnie i mają wspólny cel treningowy a mianowicie piękną sylwetkę.

Czy chcesz dołączyć do naszego wyskokowego teamu?