dolnośląskie

Wybierz miasto

800 kalorii w ciągu jednej godziny zajęć!

Większość klubów fitness posiada w swojej ofercie tego typu zajęcia. Klienci chętnie podejmują się ćwiczeń łączących w sobie intensywny trening cardio i dobrą zabawę. Niewątpliwie trampolina fitness wpływa korzystnie na poprawę sylwetki. Same zajęcia zapewniają utratę nawet do 800 kalorii w ciągu jednej godziny. Oczywiście zależy to w dużym stopniu od zaangażowania osoby ćwiczącej. Cały trening trwa godzinę, jednak 40 minut całych zajęć poświęcony jest na skoki na trampolinie a dalsza część to wzmacnianie i rozciąganie.

Na samym początku odbywa się rozgrzewka trwająca ok. 10 minut. Ciało musi się przygotować do zajęć, później stopniowo instruktor uczy podstawowych kroków oraz dopasowuje tempo. Już po paru minutach wspólnych skoków można przekonać się o tym, że trening na trampolinie to nic trudnego, a sprawia dużo przyjemności.

Jaka jest największa zaleta zajęć?

Wsłuchując się w to, co słyszymy od naszych licencjobiorców oraz klientów uczęszczających na zajęcia już jakiś czas, to największą zaletą zajęć na trampolinie jest ich przyjemny charakter. Osoby, które były zmęczone psychicznie treningami, które nie były dopasowane do nich, dzisiaj z niecierpliwością odliczają do kolejnego dnia treningowego. Zwłaszcza wtedy kiedy pojawiają się pierwsze efekty. 

Dla kogo są zajęcia na trampolinach?

Trening na trampolinach jest świetną propozycją dla wszystkich, którzy spodziewają się szybkich rezultatów. Nasz program treningowy został stworzony w taki sposób, żeby był bezpieczny dla zdrowia. Nasza trampolina posiada Certyfikat Bezpieczeństwa Państwowego Instytutu Badawczego.

Często pojawia się również pytanie czy trampoliny obciążają stawy. Odpowiedź brzmi – oczywiście, że nie! Trampoliny służą temu, by odciążyć stawy i działają amortyzująco. Wśród naszych kursantów posiadamy wiele klientek oraz samych instruktorek, które kiedyś borykały się z problemami związanymi ze stawami kolanowymi. To właśnie od nich usłyszeliśmy, że „ Zajęcia Fit and Jump są pierwszym treningiem cardio, który nie daje możliwości odczuwania bólu w stawach”. Takie słowa to chyba najlepsza wizytówka, jaką można sobie wyobrazić!

Zapraszamy Cię serdecznie do wzięcia udziału w treningu na trampolinach. Zobaczysz, jak wiele możesz zyskać dzięki jednej godzinie zajęć. Z nami pokochasz aktywność fizyczną, odmienisz swoją sylwetkę i poczujesz w sobie motywację do pracy!