PROMOCJA!   -20% NA WSZYSTKIE TRAMPOLINY    KOD: TRAMPOLINA20    
Fit and Jump Łódź Widzew
Łódź, Józefa Elsnera 23

Przyjazna atmosfera, profesjonalizm i otwartość to domena klubu Fit and Jump Łódź Widzew Lady Fit . W Lady Fit można znaleźć przeróżne formy zajęć fitness od zajęć

typu cardio, poprzez zajęcia wzmacniające, po różne formy zajęć mentalnych. Odwiedzając Nasz klub każdy kursant może otrzymać poradę, jakie powinien wybrać zajęcia z oferty, by osiągnąć swoje cele treningowe. Ten klub to również miejsce spotkań, zawierania nowych znajomości i odskocznia od codziennych obowiązków. Bo po każdym treningu endorfiny sięgają zenitu, a uczestnicy wychodzą z uśmiechem i satysfakcją. Każde oferowane przez nas zajęcia to nowe wyzwanie i stawianie sobie poprzeczki coraz wyżej.

Dowodem naszych treningów są metamorfozy którymi mogą pochwalić się uczestniczki zajęć. Dodatkowo w klubie prowadzimy różnego rodzaju maratony fitness na trampolinach, spotkania i porady dietetyczne tak aby oferta zadowalała uczestników i wspomagała ich w działaniach. Ważnym ogniwem zajęć są oczywiście trenerzy, ich doświadczenie, profesjonalizm i ciągła chęć rozwoju swoich umiejętności poprzez udział w szkoleniach pozwala prowadzić zajęcia na wysokim poziomie.