Leila
Lublin, Fabryczna 2

Nasz klub Leila to nieduży klub sportowy, w którym kładziemy szczególną wagę na pasję, jakość i profesjonalizm. Dzięki temu, że nasz klub jest dość kameralny, znamy wszystkich naszych klientów z imienia i nazwiska, przez co panuje u nas życzliwa i rodzinna atmosfera. Od wejścia witamy naszych klientów z uśmiechem. Mogą oni nie tylko oddać się swojemu hobby, poprawić swoją sylwetkę, ale także porozmawiać  o swoich sprawach, wiedząc, ze zawsze będą wysłuchani. U nas może trenować każdy: kobiety, mężczyźni, a nawet dzieci.

W naszym klubie można  spróbować czterech głównych produktów: treningu Fit and Jump, pole dance, street workout i kettlebell.

Zajęcia fit and jump to trening na trampolinach podczas, którego nie tylko spala się zbędne kalorie, ale także można  poczuć się znów beztrosko i swobodnie jak dziecko. Dodatkowo muzyka oraz rozproszone światło sprawiają, że trening ten daje naprawdę dużą dawkę zabawy i energii. Zajęcia pole dance wysmuklą sylwetkę, poprawią postawę ciała, a każdy trening wydobędzie z Ciebie wdzięk i kobiecość.  Street workout to zajęcia kalisteniczne, które wzmacniają mięśnie, a przy tym wyrzeźbią całe ciało. Kettlebell to trening, polecany zwłaszcza osobom, którzy mają siedzący tryb pracy, gdyż dobrze on wpływa na kręgosłup i cały korpus.

Dokładamy wszelkich starań, aby Leila byłą dla naszych klientów miejscem odpoczynku, relaksu, a także miejscem spotkań, do którego chce się wracać J