PROMOCJA!   -20% NA WSZYSTKIE TRAMPOLINY    KOD: TRAMPOLINA20    
8 Marca - dzień ważny dla wszystkich!

8 Marca - dzień ważny dla wszystkich!

W życiu każdego mężczyzny jest wiele ważnych kobiet.

8 marca to idealny dzień do tego, aby podziękować im za ich obecność, wyrazić uczucia i aprobatę. Mama, przyjaciółka, siostra i ukochana partnerka życiowa, to osoby, bez których życie każdego faceta nie byłoby tak kolorowe. Kobiety kochają zapach świeżych kwiatów, a bukiet kolorowych tulipanów to dodatkowo namiastka wiosny kojarząca się ze słońcem i długimi spacerami.  Podziękuj im tego dnia za wszystkie piękne chwile, troskę, uwagę i miłość! Oczywiście tulipany to tylko propozycja. Jest wokół wiele pięknych kwiatów, które mogą je zastąpić. Świetnie sprawdzi się także klasyczna czerwona róża, która w dalszym ciągu chwyta za serce niejedną kobietę i jest przepięknym wyrazem uczuć.

Panowie, którzy poza kwiatami chcą wręczyć swoim kobietom prezenty, często mają dylemat, co sprawi im przyjemność…

Pomysłów jest wiele, jednak uwierzcie drodzy Panowie, Panie cenią spontaniczność i fantazję. Czasem po prostu chcą, żeby facet zrobił coś całkowicie od siebie i według swojego pomysłu.

Kolacja to dobra propozycja, ponieważ kobiety także wyznają zasadę "przez żołądek do serca"!

Pytanie do Ciebie! :D Zrobisz ją sam czy zabierzesz swoją ukochaną do ulubionej restauracji?

Twoja partnerka kocha ćwiczyć? Może karnet na zajęcia, które dają jej tyle przyjemności sprawi, że poczuje, że myślisz o jej potrzebach?

Kobiety chcą, żeby ich mężczyzna wiedział co jest dla nich ważne i jest pasją w ich życiu.

Drogie Panie, a Wy dzisiaj bądźcie piękniejsze niż zwykle. Kupcie sobie nową pomadkę, zmieńcie kolor paznokci. Idźcie do pracy, szkoły z uśmiechem na ustach. Właśnie z tym, który oczarował w Waszym życiu niejednego mężczyznę. Przypomnijcie im o tym, jak smutny byłby świat bez Was!

Siła jest kobietą! <3

Ps. Fit and Jump również postanowiło zrobić Paniom prezent z okazji ich święta! Promocja w naszym sklepie trwa przez cały dzień na hasło: dzienkobiet.