Event na 100 trampolin

Event na 100 trampolin

W sobotę 16.07.2016 odbył się skoczny event zorganizowany przez szalone Siostry ADiHD.

Nie od dziś wiadomo, że te dwie blondynki potrafią pociągnąć za sobą tłumy. Razem z Fit and Jump zebrały 100 trampolin i już o godzinie 9:30 rozpoczęły trening w Parku Źródliska w ramach Parku Śniadaniowego. Grono chętnych osób, chcących poskakać na małych trampolinach do fitnessu zwiększało się z minuty na minutę, a pozytywna atmosfera nakręcała do zabawy zarówno dorosłych, jak i dzieci. Podziękowania za taką ilość wyskokowego sprzętu należą się klubom z województwa łódzkiego, które udostępniły na event swoje trampoliny. Należą do nich: Fit and Jump Radogoszcz, Fit and Jump Widzew, Fit and Jump Księży Młyn, Fit and Jump Konstantynów Łódzki, Fit and Jump Łódź Śródmieście.

Trening był podzielony na dwie części: wstępną, gdzie każdy spacerowicz mógł wejść na trampolinę i pod czujnym okiem instruktorki Dominiki spróbować swoich sił w skocznej rozgrzewce. Druga - główna część treningu, na którą zebrała się stu osobowa liczba chętnych, należała do Sióstr ADiHD. Walka o miejsca trwała ponad tydzień, a lista chcących poskakać na trampolinie zamknęła się w kilka minut po otworzeniu linii do zapisu. Było skocznie, intensywnie, a z twarzy skaczących nie znikał uśmiech. Nad oprawą muzyczną imprezy czuwał niezastąpiony DJ Karp’iu.

 #bemorehuman #100trampolin #fitandjump to główne hasła towarzyszące całemu przedsięwzięciu.

Siostry ADIHD miały dla uczestników specjalne upominki do rozlosowania, które otrzymały od Fit and Jump i Reeboka. Dodatkowe gifty rozdane były tym osobom, które najmocniej wyróżniły się pozytywną energią podczas całego treningu na trampolinach.

Największy strach przyświecał chyba niepewnej pogodzie, która wkradła się do miasta Łodzi w ostatnim tygodniu. Sobotni poranek rozwiał wszelkie wątpliwości. Było słonecznie, ciepło. Osoby ćwiczące mogły jedynie obawiać się, że będą mokre z wysiłku, a nie tego, że zostaną skąpane w strugach deszczu.

Bardzo dużego wsparcia udzielili Fit and Jumpowi partnerzy. Dla wszystkich trampolinowych maniaków Body Chief przygotował smakowite koktajle. Formotiva uposażyła skoczków w pożywne białko. Głośno o trampolinach było także na oficjalnym fanpageu Miasta Łodzi, w prasie i radiu Eska, która informowała swoich słuchaczy o wydarzeniu w Parku Źrodliska.

Ważnym momentem podczas imprezy było połączenie sił Fit and Jumpowych klubów, które przybyły do nas z różnych stron Polski min. Fit and Jump Gniezno, Fit and Jump Bydgoszcz, Fit and Jump Poznań i wiele innych. To sobotnie spotkanie udowodniło, że Fit and Jump to nie tylko marka, a  ogólnopolska społeczność, która potrafi zarażać osoby w każdym wieku i z każdym miesiącem zwiększać swoje zasięgi w fitnessowym świecie.

Dziękujemy Szubert Photography oraz Karolina Paluszkiewicz za świetne zdjęcia!!!