Trenuj w domu i ciesz się piękną sylwetką

Trenuj w domu i ciesz się piękną sylwetką

Wstajesz i rozpoczynasz poranek od zrobienia dzieciom śniadania, z uśmiechem biegniesz do męża podając mu gorącą kawę, w biegu chwytasz kanapkę i ubierasz dzieci do przedszkola lub szkoły. Wybiegasz z domu pędząc do auta, kiedy w Twojej głowie pojawia się myśl „ kluczyk od auta leży przecież na komodzie”. Wracasz się wierząc, że kolejny raz o nim nie zapomnisz. Jedziesz do pracy, być może takiej, którą lubisz. Twoje popołudnie urozmaica kolejna wizyta w markecie i zgnieciona kartka, którą wyciągasz z torebki by odczytać listę zakupów. Już jesteś spóźniona 15 minut po syna do przedszkola, ale z delikatnym uśmiechem  mówisz nauczycielce, czekającej z Twoim synem na Ciebie, że w sklepie była kolejka. Docierasz ostatkiem sił do domu, szczęśliwa, że możesz ugotować rodzinie obiad. Mąż wraca z pracy narzekając, że zrobiłaś 2 raz spaghetti w tym tygodniu i biorąc torbę na siłownie spokojnym głosem mówi: „Kochanie idę na trening”, chociaż doskonale wie, że Ty także lubisz ćwiczyć!

SCHUDNIJ DZIĘKI TRAMPOLINIE DO FITNESSU

Właśnie uświadomiłaś sobie ile czasu potrzebujesz aby wywiązać się ze wszystkich ważnych spraw dnia codziennego. Twój zapał treningowy gaśnie, a dręczący Cię brak ruchu powoduje złe samopoczucie.

Czy pomyślałaś kiedyś o tym, że możesz zacząć ćwiczyć bez wychodzenia  domu? Kiedy Twoje dziecko bawi się, czy odrabia lekcje Ty możesz zadbać o siebie. Wystarczy Ci tylko jedna godzina treningu 3 razy w tygodniu aby uzyskać efekty satysfakcjonujące Twoje ciało i umysł.

Nie masz zbyt wiele miejsca, a Twój salon wygląda, jakby przeszedł po nim Huragan? Mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość trampolina do fitnessu to maximum treningu przy minimum miejsca.

Przekonaj się ile radości daje skakanie. Skacz razem z programem treningowym i odliczaj ilość zbędnych kilogramów z Twojej wagi. Wyskacz formę ponad normę razem z Fit and Jump.

Twój wysiłek zostanie doceniony przez wszystkich domowników, a mąż spojrzy na Ciebie inaczej, jak zobaczy, że osiągasz lepsze wyniki od niego :D

Potrzebujesz pomocy w doborze treningu na trampolinie?

Poniżej znajdziesz wskazówki.

https://youtu.be/YklFkF1cWxs

https://youtu.be/pdXfQINjMZ8

https://youtu.be/TWsvrSJAsdw

PS. Jeżeli nie masz dzieci Twoje zadanie jest trudniejsze - trampolina ma Ci towarzyszyć nie trzy, ale cztery razy w tygodniu. Powodzenia!