Fitness, który polubisz!

Fitness, który polubisz!

Fitness na trampolinach rozkochał w sobie chmarę ludzi! Kiedy powstawaliśmy dwa lata temu ludzie z szokiem i niedowierzaniem reagowali na nasze zajęcia. Słysząc „fitness na trampolinach” wyobrażali sobie duże, ogrodowe trampoliny, na których skacze kilka osób w tym samym czasie. :P
Zobacz jak wygląda to naprawdę: 

Trening ten charakteryzuje się rekordowym spalaniem, dzięki czemu w szybkim czasie można uzyskać efekty. Poza tym batuta trampoliny amortyzuje wszystkie ćwiczenia na niej wykonywane, dzięki czemu odciąża stawy. Wielbicielami naszych zająć stają się także osoby, które do tej pory nie lubiły zajęć grupowych poprzez brak koordynacji. U nas każdy ma swoją trampolinę, swoją przestrzeń pracy, więc niezależnie od tego czy ktoś pomyli kierunki lub zrobi ćwiczenie w innym rytmie nikomu nie przeszkodzi. Jednak nie są to jedyne zalety fitnessu na trampolinach. Najważniejszym aspektem jest atmosfera, która panuje na zajęciach. Trampolina wyzwala w nas niesamowicie pozytywne emocje i budzi w nas ogromne pokłady energii. Dzięki temu zajęcia stają się przyjemne psychicznie i chce się na nie wracać, a zazwyczaj to zmęczenie psychiczne i brak motywacji powoduje w nas zaprzestanie ćwiczeń.

Jesteśmy już w wielu miastach, ich listę możesz znaleźć w zakładce KLUBY. Sprawdź czy któryś znajduje się blisko Ciebie i skacz z nami!