Badanie wytrzymałości trampoliny fitness

Badanie wytrzymałości trampoliny fitness

Maszyna, którą dzisiaj pokażemy, to nic innego jak tester wytrzymałościowy naszego sprzętu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, chcieliśmy oszacować eksploatację każdego elementu trampoliny fitness w potencjalnym klubie, a co za tym idzie odpowiadać na najbardziej szczegółowe pytania wszystkich zainteresowanych. Również taka forma sprawdzająca sprzęt, umożliwia nam trafny dobór dostawców, u których zaopatrujemy się w elementy składowe naszej trampoliny.

Sami dla siebie stanowimy wykładnię, gdyż jako producent sprzętu do fitnessu posiadamy własne kluby i pracujemy na trampolinach, które sprzedajemy klientom.

To unaocznia nam możliwości wytrzymałościowe produktu i motywuje do bieżącego wprowadzania ulepszeń. Te działania czynią nas producentem świadomym i wiarygodnym w oczach kontrahentów.

Program testowy maszyny ustawiony jest tak, aby w ciągu jednej godziny mogła ona wykonać 12 tysięcy skoków na trampolinie. Jest to dwukrotna liczba powtórzeń realizowanych podczas jednego treningu Fit and Jump. Idąc dalej tym tropem w ciągu doby maszyna jest w stanie wykonać 280 tysięcy odbić.

W ciągu tygodnia testuje cały rok pracy trampoliny w klubie fitness biorąc pod uwagę 10 treningów tygodniowo.

Już niebawem będziemy mogli przedstawić całościowy raport, w którym zarejestrowane zostały wyniki pracy naszych działań.

Poza ciągłym podnoszeniem standardów oferowanego sprzętu do dalszej pracy motywuje nas uzyskany certyfikat bezpieczeństwa wydany przez Państwowy Instytut Badawczy.