Czy macie już plany urlopowe?

Czy macie już plany urlopowe?

Kochani chyba wszyscy czekamy już na gorące promienie słońca i rozkoszowanie się delikatnym powietrzem na nadmorskich plażach.

Wakacje za moment na dobre się rozpoczną, a czas poświęcony na regenerację organizmu po całym roku pracy spowoduje skok endorfin w naszym ciele.

Jedni doskonale czują się odpoczywając aktywnie, inni robią to delektując się czasem wolnym na leżaku ze szklanką świeżego soku. To, co oferują nam obecnie linie lotnicze sprawia, że za kilkaset złotych możemy polecieć do najpiękniejszych stolic Europy. To świetna propozycja, która sprawdza się nie tylko w  wakacje, ale przez cały rok.

Wakacyjne podróże kojarzą nam się z uśmiechem, letnim strojem poznawaniem nowych ludzi i dobrą zabawą, mogą być również powodem do zmiany formy treningowej. Istnieje wiele możliwości do tego, aby aktywnie spędzić czas podczas urlopu. Połączenie przyjemnego z pożytecznym, czyli aerobik wodny, piłka plażowa… Oczywiście eventy na trampolinach na świeżym powietrzu!

Fit and Jump wraz ambasadorkami – Siostrami ADiHD pojawią się w wakacje nad morzem!  Zjedziemy całe bałtyckie wybrzeże organizując dla Was darmowe treningi na trampolinach.  Postaramy się zapewnić Wam gorącą atmosferę, mnóstwo konkursów i przede wszystkim dobrą zabawę!

Już niedługo przekażemy Wam informację, w jakich dokładnie miejscowościach będziecie mogli nas spotkać!  

Zapraszamy Was również na maratony orgaznizowane przez punkty Fit and Jump! Śledźcie ich profile na Facebooku!

Z okazji wakacji przygotowaliśmy dla Was kolekcję ubrań naszej marki, która już niebawem pojawi się w sklepie Fit and Jump!

Kolorowe topy doskonale sprawdzą się nie tylko podczas treningów na sali ale również, jako element garderoby podczas letnich stylizacji.

Zachwyć innych nie tylko doskonałą sylwetką, pochwal się idealnie dobranym strojem!  

Dbajcie o swoja kondycję cały czas, bo przecież robimy formę nie na LATO ale na LATA! <3