PROMOCJA!   -20% NA WSZYSTKIE TRAMPOLINY    KOD: TRAMPOLINA20    
Gwiazdy fitnessu w Ptak Outlet!

Gwiazdy fitnessu w Ptak Outlet!

W ubiegły weekend 31.03 – 2.04 Fit and Jump wraz z Siostrami ADiHD zawitali do Rzgowa, a konkretnie do Centrum Mody Ptak Outlet.

Właśnie w tym miejscu odbyło się spotkanie z polskimi gwiazdami świata fitness z okazji Fit Rabatów!
Motywacja treningowa wzniosła się na wyżyny możliwości! Wśród uczestników widać było energię, uśmiech i radość z nadchodzących treningów!

Drużyna marzeń w składzie: Ewa Chodakowska, Marta Hennig i Siostry ADiHD, które również były prowadzącymi całego wydarzenia sportowego, zaprosiły do wspólnych ćwiczeń prawie 300 osób! :D

Imprezę rozpoczęła ikona polskiego świata fitness -  Ewa Chodakowska, na której trening zapisało się z kilka sekund 150 osób! Jakie to były emocje! Oczywiście, poza samym treningiem, znalazł się czas na uściski, wspólne zdjęcia i autografy! Fani nie mogli się od niej oderwać i ze wzruszeniem żegnali gwiazdę.

W niedzielę 2.04 trening przeprowadziła Marta Hennig, jedna z najpopularniejszych blogerek sportowych www.codzienniefit.pl oraz znane wszystkim Siostry ADiHD – prezenterki telewizyjne 4FUN.TV oraz ambasadorki Fit and Jump, które oczywiście zaprosiły do wspólnego skakania na trampolinach!

Właśnie w tym miejscu chcemy podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w naszym wyskokowym treningu!

Kochani! Nigdy się na Was nie zawiedliśmy! Tego typu wydarzenia udowadniają nam tylko, że to co robimy jest ważne dla Was tak samo jak i dla nas! <3 Dziękujemy!

Ptak Outlet pomyślał o wszystkim. Zadbał nie tylko o różnorodność i jakość treningów, ale także o to, by uczestnicy całego eventu mogli skorzystać z FitRabatów, przygotowanych przez takie sklepy jak: Nike, New Balance, Reebok, Puma, Adidas, itp. To była świetna okazja do tego, żeby zaopatrzyć się w nowe stroje treningowe, w niezwykle korzystnych cenach!

Dla osób lubiących adrenalinę też się coś znalazło!

Auto-Studio zapewniło przejażdżki z kierowcą rajdowym Miko Marczykiem Mercedesem A45 AMG.
Następnego dnia dostępny był także skok na BUNGEE!!!

Pseudonim naszych ambasadorek nie wziął się znikąd – z takim nadmiarem energii Siostry ADiHD skorzystały z obu tych atrakcji!

Poniżej możecie obejrzeć relację z wydarzenia w Ptak Outlet. Mamy nadzieję, że wszyscy, którzy mieli okazję być z nami w ten weekend pozytywnie zmotywowali się do dalszej pracy nad swoją sylwetką!

Pamiętajcie, że lato coraz bliżej i to naprawdę ostatni dzwonek do tego, aby móc pokazać siebie w nowym, lepszym wydaniu!
Ćwiczycie? :D

fot. Przemysław Miniatorski