PROMOCJA!   -20% NA WSZYSTKIE TRAMPOLINY    KOD: TRAMPOLINA20    
H&M KULTURA FIZYCZNA

H&M KULTURA FIZYCZNA

W ubiegły  weekend, 4-5 lutego, Siostry ADiHD poprowadziły 2 treningi w Teatrze Dramatycznym w Warszawie, wzięły ze sobą aż 60 trampolin.

To już trzecia impreza organizowana wspólnie z marką H&M. Jesteśmy bardzo dumni, że kolejne wydarzenia umacniają naszą świadomość w przekonaniu, że warto robić to co robimy. Uczestnicy eventu z wielką radością podjęli wyzwanie treningowe postawione przez Milenę i Ilonę. Dziewczyny przeprowadziły treningi na trampolinach na samym początku imprezy, otwierając zarazem całe wydarzenie „H&M Kultura Fizyczna”. Jest się czym pochwalić, gdyż wśród uczestniczek wypatrzyliśmy Klaudię z duetu xxanaxx z szerokim uśmiechem na twarzy!

Cieszymy się, że Fit and Jump stało się tak popularną i lubianą formą treningową.

Podczas całego przedsięwzięcia nie zabrakło oczywiście gwiazd ze Świata Fitness: Katarzyny Dziurskiej, Marleny Ciborowskiej, Kingi Wesołowskiej, Pameli Stefanowicz, Mateusza Janusz z duetu Fit Lovers i wielu, wielu innych. Akcja promocyjna marki H&M opierała się na zbieraniu ilości spalonych kalorii, które można było zdobyć biorąc udział w treningach. Wszystkie zdobyte kalorie zamienione zostały na ubrania H&M na firmowym stoisku. Całe wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem uczestników, którzy już od samego rana w sobotę, nie mogli doczekać się wielkiego otwarcia imprezy.

Ze swojej strony dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się towarzyszyć Siostrom ADiHD i Fit and Jump tego dnia oraz pokazali siłę i motywację treningową. Mamy nadzieję, że spotkamy się z H&M w przyszłym roku na podobnym evencie z jeszcze większą energią i motywacją!