Letni trening w plenerze? Zobacz nasze propozycje.

Letni trening w plenerze? Zobacz nasze propozycje.

W okresie letnim większość z nas ma dużo więcej energii do działania. Jesteśmy bardziej zmotywowani i chętniej podejmujemy aktywności fizyczne w różnych obszarach. Treningi na świeżym powietrzu dotleniają organizm oraz poprawiają nasze samopoczucie.

Sam spacer po wyjściu z biura, w którym spędzamy po 8 godzin dziennie, pozytywnie wpływa na nasz nastrój i szybciej regeneruje nasz umysł po ciężkim dniu.

Jaka aktywność fizyczna przychodzi Ci na myśl kiedy chcesz zaplanować wolny dzień lub popołudnie?

W ostatnim czasie bardzo popularna stała się jazda na rolkach i deskach longboardowych. Spora część ludzi korzysta także z dostępnych w mieście rowerów miejskich. To bardzo atrakcyjne rozwiązanie zwłaszcza dla tych, którzy nie posiadają własnego roweru i nie mają pieniędzy na to, żeby wydać kilkaset złotych na jego zakup.

Propozycji jak widać jest naprawdę sporo. Rozejrzyj się czy wokół Twojego miejsca zamieszkania znajduje się jakiś park? Plenerowe siłownie są świetną alternatywą do tego, żeby nie zamykać się w pomieszczeniach klimatyzowanych, tylko korzystać  pogody. Latem możesz się jeszcze wybrać na basen i poza leżakowaniem, i opalaniem wykonać intensywny trening w wodzie. Twój wybór zależy od tego jakie masz upodobania.

Wszystko to co możesz zrobić dla swojego ciała to po prostu się ruszać i dbać o siebie, pokonywać swoje lenistwo i odpowiednio się motywować. Spalaj kalorie w przyjemny dla Ciebie sposób, to pozwoli Ci wykonywać trening częściej i z większym zaangażowaniem!

Ćwicząc w parku możesz zastąpić hatle butelkami z wodą, a pompki możesz wykonywać przy użyciu ławki. Wystarczy, że staniesz w niewielkiej odległości i wykonasz podpór przodem – 3 serie po 10 powtórzeń. Ławkę możesz wykorzystać również do wykroków. Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego jak wiele różnych ćwiczeń możesz wykonać bez specjalistycznego sprzętu.

Nie czekaj! Ubieraj się w wygodne ciuszki i szukaj inspiracji treningowych! W Internecie dostępnych jest bardzo dużo filmików. Zobaczysz, że bardzo Ci się to opłaci.  

A może jesteś posiadaczem naszej trampoliny? Wystaw ją na taras, ogród, a my pokażemy Ci jak ją wykorzystać w letnie dni na świeżym powietrzu.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy krótki trening interwałowy opracowany przez naszą Master Instruktorkę Dominikę. Składa się on z ćwiczeń o zmiennej intensywności pracy. To wszystko pozwala organizmowi lepiej się dotlenić. Twoje ciało będzie pracować lepiej, a spalanie tłuszczu skupi się na tych częściach, które zazwyczaj potrzebują dużo więcej uwagi: pośladki, uda, brzuch.

https://www.youtube.com/watch?v=5paW4bGJaxs

Życzymy dużej ilości spalonych kalorii i znakomitych efektów!