Najnowsza kolekcja #summerline by Fit and Jump już w sprzedaży!

Najnowsza kolekcja #summerline by Fit and Jump już w sprzedaży!

Kochani,

Pewnie większość z Was miała już okazję zobaczyć naszą najnowszą kolekcję sportową #summerline by Fit and Jump. Cały czas dostajemy mnóstwo wiadomości, w których dzielicie się z nami swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi modeli, które najbardziej Wam się podobają!

Co zatem możemy jeszcze dodać od siebie?

Summerline by Fit and Jump to kwintesencja letniego, wakacyjnego klimatu. Jej intensywna kolorystyka, modny look oraz idealnie dopasowany krój doskonale sprawdzą się podczas letnich treningów na świeżym powietrzu, sali fitness lub siłowni.

Chcemy żeby każda kobieta, która założy nasze stroje sportowe czuła się piękna i odmieniona!

Ze względu na to, że same jesteśmy swoimi klientkami doskonale wiemy czego oczekują kobiety od najlepszego zestawu treningowego. Wielokrotnie spotkałyśmy się z tym, że podczas wykonywania chociażby przysiadu - legginsy prześwitywały. Dlatego zależało nam, aby stworzona przez nas kolekcja była nie tylko modna i kolorowa, ale także wysokiej jakości!

Prezentujemy Wam modele z naszej najnowszej kolekcji:

SUNSET - to propozycja dla odważnych kobiet, które uwielbiają mocne i wyraziste kolory.

FLOWERS - to model, który podkreśla swoim wzorem kobiece piękno i styl.

PALMS - to nawiązanie do wakacyjnych podróży i odpoczynku. Masz poczuć się jak na wakacjach. Druga odmiana tego modelu nosi nazwę: HOLIDAY - delikatne, pastelowe odcienie niebieskiego idealnie podkreślą Twoją wakacyjną opaleniznę.

SHAKE - jest najbardziej minimalistycznym wzorem z całej kolekcji summerline ale czasem właśnie ten minimalizm zachwyca najbardziej! Model wystepuje w przepięknym jagodowym kolorze!

Wygoda, podkreślone pośladki, wyszczuplona talia i delikatne szycia, które nie przeszkadzają podczas wykonywania intensywnych treningów to tylko kilka atrybutów określających naszą kolekcję.

Daj się porwać #summerline by Fit and Jump! 

https://www.fitandjump.pl/sklep