Początek nowego sezonu treningowego!

Początek nowego sezonu treningowego!

Cześć,

Skoro tutaj jesteś, to na pewno planujesz wybrać się na nasze zajęcia lub jesteś już stałym klientem. Cieszymy się, że zajęcia Fit and Jump sprawiają, że chętniej podejmujesz aktywność fizyczną.

To Wy tworzycie naszą markę i to dla Was staramy się udoskonalać każdego dnia i wychodzić naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Chcemy, żebyście  angażowali się w różne przedsięwzięcia klubu, do którego należycie. 

Okres wakacyjny już na dobre za nami. Czas na powrót do ćwiczeń z nową dawką motywacji, samozaparcia i realnego planu treningowego.

Właśnie dlatego chcielibyśmy, żebyście zajrzeli do punktów Fit and Jump znajdujących się w Waszych miejscowościach i zapytali o najbliższe drzwi otwarte. Dzięki temu dowiecie się, czy może jest jakiś nowy instruktor w waszym ulubionym klubie lub czy zostały wprowadzone jakieś dodatkowe zajęcia. Coraz więcej punktów łaczy zajęcia Fit and Jump ze wzmacnianiem lub wprowadza zupełnie nowe formy treningowe. Sprawdźcie sami, co nowego pojawiło się klubie Fit and Jump w Waszej miejscowości!

Postarajcie się zaangażować w sprawy związane z klubem Fit and Jump do którego uczęszczacie. Może macie jakieś ciekawe pomysły na zorganizowanie maratonu? To fajna alternatywa do tego, żeby zintegrować się z innymi uczestnikami zajęć.

Kilka naszych punktów Fit and Jump zorganizowało maratony tematyczne! W ciągu całego roku jest przecież mnóstwo okazji do świętowania!  :D

Takie wydarzenia w klubie, to również świetna okazja do tego, aby poznać nowych ludzi i móc z nimi porozmawiać. Sami doskonale wiemy ile w naszym klubie Fit and Jump Łódź – Śródmieście, nawiązało się przyjaźni wśród uczestników zajęć. Są to przyjaźnie, które trwają prawie od początku istnienia pierwszego w Polsce punktu Fit and Jump!

 

Poniżej znajdziecie filmiki z naszych dni otwartych i maratonów!

Zobaczcie, jak to wygląda w Fit and Jump Łódź - Środmiescie.

Maraton wakacyjny: https://www.youtube.com/watch?v=UCxrw-wSZxM

Trening walentynkowy: https://www.youtube.com/watch?v=wOoopsZSiaA

Trening z okazji dnia kobiet: https://www.youtube.com/watch?v=pGFbLNCDNWQ