Pomysł na Walentynki

Pomysł na Walentynki

W jaki sposób najlepiej obchodzić Walentynki?

Oczywiście z bliską osobą – kreatywnie i aktywnie!

Chociaż w social media, telewizji i radiu trąbią dziś o dniu zakochanych, to każdy z nas ma inne zdanie na temat słuszności tego Święta w naszym kalendarzu.

Jedni je kochają, drudzy narzekają na jego marketingowo-sprzedażowe przesłanie, które w dalszym ciągu odstrasza wielu ludzi od podejmowania aktywności.

Jakiekolwiek masz zdanie na temat tego święta, zastanów się przez chwilę kiedy zrobiłaś coś wyjątkowego ze swoim partnerem. Często brakuje nam czasu na realizację różnych przedsięwzięć z bliskimi. Może właśnie dziś, kiedy wszystko przypomina o tym, jak ważna jest druga osoba w naszym życiu, czas pokusić się o jakiś fajny pomysł na wspólne popołudnie?

Nie wiesz jak to zrobić? Możemy Ci pomóc w zaplanowaniu Walentynek w taki sposób, aby ten dzień wprawił Was oboje w dobry nastrój, nie rujnując przy tym Waszego portfela!

Ciekawym pomysłem na rozpoczęcie popołudnia może być wspólny trening, który obojgu Wam sprawi dużą przyjemność. Ćwiczenia fizyczne uwalniają przecież potrzebne nam endorfiny.

Po treningu natomiast trzeba pomyśleć o tym, w jaki sposób uzupełnić Waszą energię. Smaczny i zdrowy posiłek to klucz do sukcesu! Niekoniecznie musicie w tym celu wybrać się do ekskluzywnej restauracji. Postawcie na wspólne przygotowywanie jedzenia. Zróbcie zakupy i przyrządźcie aromatyczną kolację z lampką wina. Jak to mówią przez żołądek do serca!

Ok, był trening i kolacja. To może czas na fajny walentynkowy upominek?

Kochani! Posłużcie się swoją wyobraźnią!

Przygotujcie np. 10 kuponów, w których zapiszecie uwielbiane przez ukochanego formy spędzania wolnego czasu! ;) Przykładowe propozycje kuponów.

  1. Godzinny masaż.
  2. Śniadanie do łóżka.
  3. Wyjście do kina – Ty wybierasz film.
  4. Wyjście na dużą pizzę – Ty wybierasz składniki.
  5. Itp. Itd.

To tylko kilka propozycji, z których możesz skorzystać chcąc zrobić prezent swojemu partnerowi

Zachęcamy Cię do kreatywnych rozwiązań, które nie tylko sprawią, że ten dzień będzie wyjątkowy, ale również sprawią Wam dużo radości!

Pięknych walentynek!