10 NAJPOPULARNIEJSZYCH POSTANOWIEŃ NOWOROCZNYCH - CZY TWOJE SĄ PODOBNE?

10 NAJPOPULARNIEJSZYCH POSTANOWIEŃ NOWOROCZNYCH - CZY TWOJE SĄ PODOBNE?

Już niebawem przywitamy Nowy Rok i będziemy chcieli wprowadzić w nasze życie konkretne zmiany.

Pamiętajcie, że to od Was zależy w jaki sposób będziecie budować swoją nową, lepszą rzeczywistość. Stawiajcie sobie cele realne i mierzalne, które będą Was napędzać do działania. Wszystko to, co robicie musi mieć jakąś wizję w przyszłości. Utwierdzajcie się w przekonaniu, żeby cieszyć się małymi rzeczami, bo to właśnie one prowadzą Was do dużych sukcesów. Myślcie o innych i dbajcie o swoich bliskich. Przepracujcie to, co było dla Was trudne i zwyczajnie stało się niekorzystnym dla Was nawykiem. Zawsze możecie podjąć próbę zmiany, ale ta zmiana musi zaczynać się od Was samych. Ten rok miał Was czegoś nauczyć. Spójrzcie z dystansem na to, co Wam się przytrafiło. Ludzie, których poznaliście w tym roku również wprowadzili coś w Waszą codzienność. Zacznijcie wyciągać wnioski z rozmów, spotkań i postarajcie się nie powielać błędów. Bądźcie szczerzy wobec siebie i innych. Oswajajcie się z myślą, że czasem możecie ponieść porażkę, ale to właśnie ona jest nieodłącznym elementem samodoskonalenia w każdej dziedzinie życia.

My z naszej strony życzymy Wam w 2017 roku przede wszystkim wytrwałości, dobrego nastawienia do realizacji zadań oraz mobilizacji do nadrobienia rzeczy, które zawsze przekładaliście „na później”.

Mamy ogromną nadzieję, że ten rok przyniesie Wam mnóstwo pomysłów i podsunie kreatywne rozwiązania. Chcielibyśmy, żebyście realizowali się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Życzymy Wam odpowiednich, szczerych osób wokół siebie i jak największej efektywności w działaniu. Mamy nadzieję, że w 2017 roku Fit and Jump powiększy swoją społeczność przynajmniej dwukrotnie i zrealizuje jeszcze więcej interesujących przedsięwzięć.  

Podejrzewamy, że Wasze postanowienia noworoczne będą związane ze świadomym rozwojem Waszego ciała. Chcielibyśmy dalej cieszyć się metamorfozami, które do nas przesyłacie oraz chwalić się Waszymi osiągnięciami. Przecież Fit and Jump to Wy – dlatego Wasze sukcesy są dla nas niezwykle ważne!

Nasz pomysł z przygotowaniem dla Was kalendarza na 2017 miał na celu podtrzymywanie Was w Waszych postanowieniach noworocznych! Mamy nadzieję, że będziecie się do niego stosować i sukcesywnie pracować nad wymarzoną sylwetką.  

 

A NA KONIEC 10 POSTANOWIEŃ NOWOROCZNYCH, DO KTÓRYCH WIĘKSZOŚĆ Z NAS CHCIAŁABY SIĘ ZASTOSOWAĆ!

  1. Zacznę się odchudzać.
  2. Będę regularnie chodzić na treningi.
  3. Rzucę palenie.
  4. Będę rozwijać swoje pasje.
  5. Zapiszę się na zajęcia z języka obcego.
  6. Będę dbać o porządek.
  7. Wyjadę na najlepsze wakacje.
  8. Zaoszczędzę pieniądze.
  9. Przestanę unikać teściowej i znajdę z nią wspólny język.
  10. Zrobię prawo jazdy.

W kilku z tych punktów jesteśmy w stanie Wam pomóc, jednak to Wy musicie zrobić pierwszy SKOK!

Szczęśliwego Nowego Roku Kochani!

 

P.S. Chętnie wysłuchamy Waszych propozycji! Jak to jest z Waszymi postanowieniami noworocznym, co jeszcze powinno się znaleźć na tej liście?