PROMOCJA!   -20% NA WSZYSTKIE TRAMPOLINY    KOD: TRAMPOLINA20    
Gdzie szukać pomysłu na idealny prezent?

Gdzie szukać pomysłu na idealny prezent?

Co roku spotkamy się z tym samym problemem w okresie Świąt. Szał zakupowy pochłania nas doszczętnie i niekiedy wzbudza irytację po nieudanych próbach. Wchodzimy do galerii handlowej i wokół słyszymy okrzyki „Weź Stasiek, kupmy jej coś praktycznego! Po co jej taka pierdoła!”, „O matko ile to kosztuje, zbankrutuję przez te Święta!”, „Serio chciałbyś dostać coś takiego?”. I tak od kolejki do kolejki, od sklepu do sklepu. Mijają dwie, trzy godziny, a my nadal mamy połowę prezentów do kupienia.

Wychodzisz. Myślisz sobie OK, mam jeszcze trochę, czasu zastanowię się nad tym w domu. Wracasz do mieszkania z lekką frustracją. Siadasz, wyciągasz kartkę i skrupulatnie wypisujesz imiona ludzi, dla których masz stać się tegorocznym Świętym Mikołajem. Uffff…. Łapiesz oddech, siadasz na kanapie i czujesz jak schodzi z Ciebie całe ciśnienie. Spróbuj wcielić się w każdą z tych osób, pomyśl co lubią, pomyśl co sprawiłoby im przyjemność.

TRAFIONY PREZENT ZAWSZE ZOSTANIE ZAPAMIĘTANY

Każdy z nas zna to uczucie kiedy w nerwach rozpakowuje paczki i z napięciem oczekuje upragnionego widoku chociażby perfum, które od dawna planował sobie kupić. Jak wielki smutek Cię ogarnia, kiedy zamiast tego wyciągasz z torebki parowar, którym mama chciała Ci ułatwić wytrwanie w postanowieniu trzymania diety. Starasz się ucieszyć zaciskając zęby, bo wiesz, że chciała dla Ciebie dobrze.

Twoja wizja jest inna. Pół roku odkładasz na jej wymarzoną torebkę. Co zatem słyszysz kiedy ona rozpakuje swój podarunek? Dziecko! Przecież to kosztowało tyle pieniędzy! Przełykasz ślinę, skupiasz wzrok na choince i myślisz „Wesołych Świąt Mamusiu!”, a wspaniała atmosfera trwa dalej.

Zazwyczaj po latach doceniasz swetry, które dawała Ci babcia jak byłeś dzieckiem i rozumiesz sens takiej „niespodzianki” znalezionej pod choinką. Czasem nawet prosisz o wydzierganie podobnego, wymiarowego,  pasującego do Twojej sylwetki.

Prezent nie musi wiązać się z wydatkiem kilkuset złotych.  Miło jest kiedy wiemy co kupić drugiej osobie i nasz prezent jest trafiony. Dlatego najlepiej nie zostawiać tego na ostatnią chwilę, a raczej dokładnie przemyśleć zakupy i wzbudzać tym samym prawdziwy uśmiech bliskich.

Zakupy w Internecie?

Osoby, które decydują się na robienie świątecznych zakupów przez Internet muszą liczyć się z możliwością opóźnienia w dostarczaniu przesyłki, dlatego warto przejrzeć strony internetowe już teraz. Ciekawym pomysłem może być też zakup voucheru upominkowego. Konkretna usługa, czyli np. całodniowy pobyt w SPA, weekendowy wyjazd w nowe miejsce zawsze sprawia dużo radości, karnet na ulubione zajęcia fitness, czy po prostu karta upominkowa do najczęściej odwiedzanego sklepu. Święta mobilizują firmy do przygotowania specjalnych ofert cenowych, dlatego warto skorzystać z takiej okazji.

Wróćmy jeszcze na chwilę do tematu parowaru. Jeżeli widzisz, że Twoje dziecko, przyjaciółka, czy mama próbuje się odchudzać, spraw im taki prezent, który ułatwi to zadanie i jednocześnie przysporzy wiele frajdy. Trampolina Fit and Jump łączy wszystkie te cechy! Owinięta czerwoną kokardą będzie przodować wśród wszystkich prezentów. Możesz też zadbać o dobre samopoczucie ćwiczącej osoby i wśród naszej kolekcji sportowej dobrać odpowiedni strój. Teraz już wiesz jak można dokonać praktycznego zakupu z jednoczesnym uwzględnieniem potrzeb obdarowanego, więc do dzieła! :)

[Marika]