I Ty czasami musisz odetchnąć!

I Ty czasami musisz odetchnąć!

Organizm każdego człowieka potrzebuje chwili wytchnienia.

Codzienna praca, stres i szybkie tempo życia powoduje napięcie, spadek nastroju, a także poczucie niezadowolenia z siebie i  swojego wyglądu. Warto, abyś zebrała w sobie siły i  spróbowała się z tym zmierzyć. Usiądź, zrelaksuj się i pomyśl co sprawiłoby Tobie przyjemność. Nie oceniaj siebie zbyt krytycznie, nie zamykaj się na doznania i na to co świat może zaoferować.

Każdy z nas ma chwilę zwątpienia, gorszy dzień. Błędem jest obwinianie siebie. Pamiętaj, nie zawsze nasze samopoczucie zależy tylko od nas. Jesteśmy codziennie narażeni na niezadowolenie i krytykę innych osób. Ważne, aby nie brać tego do siebie i widzieć, że masz wpływ na swoje zachowanie, myśli i wbrew pozorom masz wpływ na własne emocje: złość, zdenerwowanie, przygnębienie.

„Ważne jest to, że żyjesz w zgodzie ze sobą, nikogo nie udajesz i nie masz potrzeby uciekania ani przed sobą, ani przed czymkolwiek. Kiedy jesteś świadomie SOBĄ i kochasz ten stan, to jesteś szczęśliwy.” Beata Pawlikowka

Zrób to na co zwykle nie masz czasu. Wyjdź na rower, idź na ulubione zajęcia fitness, spotkaj się ze znajomymi. Daj sobie szansę na przeżywanie każdego dnia. Na złe i dobre momenty. Jesteś kompletna, masz w sobie wszystko to co uczyni Cię szczęśliwą.

Nie stawiaj sobie zbyt wygórowanych oczekiwań z dnia na dzień! Uwierz - to się nie sprawdza. Postaw sobie mały cel i dąż do niego za jakiś czas spojrzysz na siebie i zobaczysz, że ten cel stanie się codzienną motywacją do dalszej pracy nad sobą. To jest trochę tak, że emocje tkwiące w Tobie i to jak sama siebie oceniasz odbija się od Ciebie i tak jesteś postrzegana przez innych.

Teraz we wrześniu masz ułatwione zadanie, ponieważ rozpoczynając nowy sezon możesz w lepszy sposób zorganizować sobie czas. Dobra pogoda również nastraja Cię do działania. Jak poradzić sobie kiedy dopadnie Cię tzw. jesienna chandra? Dopasuj sobie taką formę spędzania czasu, która Cię odstresuje, gdzie będziesz mogła wyłączyć głowę z myślenia, Twoje ciało dotleni się, poczujesz wtedy, że dobrze Ci samej ze sobą.

Możesz wierzyć lub nie, ale my również możemy pomóc Tobie znaleźć właśnie tę drogę do zadowolenia i ułatwić Tobie pracę nad swoim ciałem, samopoczuciem i  codziennym stresem.

Poznaj nas bo my, chcielibyśmy poznać Ciebie właśnie taką jaką jesteś teraz.

 

Zespół Fit and Jump