PROMOCJA!   -20% NA WSZYSTKIE TRAMPOLINY    KOD: TRAMPOLINA20    
Nienaganny wygląd na treningu

Nienaganny wygląd na treningu

Każdy z nas lubi dobrze wyglądać niezależnie od sytuacji, w której się znajduje. Moda sportowa jest coraz bardziej popularna wśród trenujących i zyskała ogromną grupę fanów. Firmy produkujące odzież dla osób aktywnych prześcigają się w wymyślnym wzornictwie, kolorach i doborze odpowiednich tkanin mających termoaktywne zastosowanie. W związku z tym zjawiskiem powszechne stało się promowanie ubrań sportowych na blogach, w których szeroko poruszany jest temat „fit mody”. Można znaleźć tam komplet informacji odnoszących się do obowiązujących trendów i  listę firm oferujących najlepsze produkty.

NASTAŁ CZAS, W KTÓRYM KAŻDA KOBIETA MOŻE PROMOWAĆ MODĘ SPORTOWĄ W ULUBIONYM KLUBIE FITNESS

To stwierdzenie spotyka się również z pewną krytyką. Wiele osób zastanawia się nad tym, czy moda sportowa nie przysłania ludziom prawdziwego celu treningowego.

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Czy należycie do osób które potrafią zachować w tym właściwą równowagę pomiędzy modą a planem budowania wymarzonej sylwetki?

KATEGORIE TRENINGOWE

Skupmy się teraz na tym jaki strój będzie odpowiedni dla Ciebie! Podstawowe pytanie brzmi jaką dyscyplinę uprawiasz.

Trenując na siłowni dobrze jest widzieć swoje ciało i mieć nad nim kontrolę. Strój musi być wygodny, aby nie zasłaniał pracujących mięśni. W Zumbie dobre zastosowanie mają ubrania luźniejsze i bardziej zakryte, ważne jest jednak, by wykonane były z materiałów oddychających, gdyż jest to trening cardio. Buty powinny posiadać powłokę antypoślizgową, aby ćwiczący nie mieli problemów z utrzymaniem równowagi. 

FITNESS NA TRAMPOLINACH

Jeżeli chodzi o zajęcia na trampolinach doskonale sprawdzają się obcisłe leginsy i krótkie topy. Koniecznie należy pamiętać o zmianie obuwia na takie, które posiada miękką podeszwę.

I teraz najważniejsze! Drogie Panie niezależnie jaką dyscyplinę uprawiacie pamiętajcie o odpowiednim staniku sportowym! Kiedy intensywnie trenujecie Wasz biust może ulec przeciążeniu. Drgania i duży ruch powodują rozciągnięcie tkanki łącznej, z której zbudowane są piersi. Właśnie dlatego, tak ważne jest, aby podczas treningu zabezpieczyć go odpowiednią bielizną! Stanik dobrze podtrzymujący piersi uchroni je przed niepożądanym efektem i zapewni doskonały komfort podczas wykonywanych ćwiczeń fizycznych.

FIT AND JUMP WYCHODZI NAPRZECIW SWOIM KLIENTKOM

Stworzyliśmy uniwersalną, modną kolekcję by wspomóc Waszą pracę nad ciałem. Z uwagą dobraliśmy tkaniny i kroje, abyście czuły się komfortowo i pięknie za każdym razem kiedy skaczecie na naszych trampolinach !

Zapraszamy do zapoznania się z projektami na naszej stronie internetowej http://www.fitandjump.pl/SKLEP!