Postaw na zdrowe przekąski

Postaw na zdrowe przekąski

Zapamiętaj – Twoje ciało to nie tylko ćwiczenia fizyczne, ale również prawidłowe odżywianie.

Wzmocnij swoją pracę nad wymarzoną sylwetką i zastąp niezdrowe przekąski wartościowymi produktami, które uzupełnią Twoją codzienną dietę. Wybieraj produkty sezonowe, tanie, które nie nadwyrężą Twojego domowego budżetu.
Szukasz pomocy w wyborze właściwych dodatków dietetycznych?
Możemy Ci pomóc!

Poniżej przeczytasz opis smakołyków, który da Ci pewną wskazówkę przed pójściem na Fit zakupy dbające o kondycję zdrowotną Twojego ciała.

Grejpfrut – spalam Twój tłuszcz bez Twojego wysiłku

Moją zaletą jest to, że potrafię się sprawdzić w wielu sytuacjach. Latem orzeźwię Twoje ciało i wzbogacę je w minerały potrzebne dla Twojego zdrowia. Posiadam ważne przy walce z tłuszczem pektyny, które dobrze wpływają na Twoje jelita. Mój niski indeks glikemiczny sprawia, że cukier, który mam w sobie uwalnia się w Twoim organizmie bardzo stopniowo. Dzięki mnie masz uczucie sytości i powstrzymujesz się od zbędnego napychania jedzeniem.

Ananas – Twój cellulit wezmę na swoje barki

Grejpfrut pochwalił się spalaniem tłuszczu, ale czy to właśnie nie walka z cellulitem jest dla Ciebie najważniejsza? To ja – soczysty ananas mam możliwość pomóc Ci w walce z niechcianą pomarańczową skórką. Dodatkowo posiadam podobne zalety, które  pomogą zatroszczyć się o Twoje jelita. Jak Grejfrut się zgodzi, ja nie mam nic przeciwko żebyśmy pomagali Ci wspólnie.

Arbuz – poznaj moje soczyste wnętrze

Nie możesz zapomnieć o romantycznym arbuzie. Czerwień to kolor miłości, więc to ja kocham Cię najbardziej. Dołożę od siebie przeciwutleniacze, kosztując mnie poczujesz się piękna, orzeźwiona, a Twoje ciało się nawodni. W gratisie dorzucę Ci witaminę A i witaminę C. Czy ktoś jest w stanie przebić moją ofertę?

Orzechy – w grupie siła, zaczynamy od obniżenia Twojego cholesterolu.

Szanowny Arbuzie działasz w pojedynkę, a my zawsze w grupie. Jesteśmy małą – wielką armią w walce z Twoim cholesterolem. Może wydaje Ci się, że jesteśmy twardzi i gruboskórni, ale każdy zyskuje przy bliższym poznaniu. Kiedy przebijesz się przez naszą skorupę, otrzymasz wszystko co najlepsze, dobrze wiemy, że liczy się wnętrze. Orzechy się nie przechwalają – znamy swoją wartość: białko, błonnik i zdrowe kwasy tłuszczowe to nasza wizytówka.

To tylko kilka przykładowych propozycji, które możesz wykorzystać, by urozmaicić swoją dietę. Jeżeli masz słabość do podjadania przed telewizorem oglądając swój ulubiony serial skorzystaj z naszej rady i wybierz takie przekąski, które nie spędzą Ci snu z powiek, przy kolejnej próbie wejścia na wagę. Często lubimy samą czynność chrupania, więc idealnym zamiennikiem są marchewki pokrojone w drobne paski.

Be Fit and Jump!

Ciąg dalszy nastąpi…