Spal 800kcal w godzinę

Spal 800kcal w godzinę

Pewnie nie raz zadawałaś sobie pytanie, jak rozpocząć swoją przygodę z odchudzaniem.

Stereotypowo kojarzy nam się to z codzienną walką, złym samopoczuciem i rezygnacją  z naszych ulubionych przysmaków. Czy próbowaliście kiedyś przełamać swoje nastawienie? Nie analizować dogłębnie spodziewanego terminu efektów i zmiany garderoby o dwa rozmiary w dół? Odchudzanie to proces, który wymaga systematyczności i zaangażowania. Oczywiście pierwsze efekty motywują nas, ale największą satysfakcję przyniosą jak staną się wynikiem Twojej zmiany na lepsze w codziennym podejściu do treningu i zdrowego jedzenia. Mamy coraz większy dostęp do niskokalorycznych, smacznych produktów, a dieta przestaje nam się kojarzyć z jedzeniem samych warzyw. To samo dzieje się z naszą świadomością treningową. Odchudzanie nie musi oznaczać spędzania kilku godzin na siłowni, 3 razy w tygodniu.

Trening ma być przyjemny, atrakcyjny dla Ciebie i skłaniający Cię do systematyczności.

Baw się tym co robisz, jedz to co będzie dietetyczne, ale smaczne. Zastanów się czy słuchanie muzyki w radiu jadąc rano samochodem do pracy i śpiewanie za kierownicą sprawia Ci przyjemność? Czy dobrze wspominasz okres, w którym jako dziecko uwielbiałaś skakankę i grę w klasy? Muzyka, podskakiwanie i pozytywne zmęczenie to właśnie możesz połączyć budując swój plan treningowy. Nowoczesna metoda fitnessu na trampolinie połączy wszystkie elementy, które relaksowały Cię kiedyś i dziś. Na zajęciach usłyszysz fajną muzykę, którą znasz i poskaczesz jak wtedy kiedy miałaś 10 lat.

TRAMPOLINA DO FITNESSU – WRÓG DLA ZBĘDNYCH KILOGRAMÓW

Zacznij dokonywać właściwych wyborów, a zobaczysz jak szybko Twoje ciało zacznie się zmieniać.

Wiele kobiet przekonało się o tym przechodząc prawdziwe metamorfozy! Inny wygląd, zmiana szafy, ale przede wszystkim zmiana własnej psychiki.

Ela z Fit and Jump Śródmieście

"Jestem byłą koszykarką Widzewa, miałam dwie artroskopie i rekonstrukcję więzadeł krzyżowych. Nie gram od 6 lat. Próbowałam po tym okresie różnego rodzaju aktywności fizycznych i tylko trampoliny dały efekt bezbólowy. Myślę, że dzięki trampolinie, która eliminuje uderzenie amortyzując nasze stawy schudłam więcej niż myślałam bez obaw o własne zdrowie. ”

Alina z Fit and Jump Łowicz

"Byłam bardzo nieszczęśliwa przy wadze 91 kg jeszcze w sierpniu 2015r. Wtedy to zaczęły się moje kłopoty zdrowotne związane z otyłością. Postanowiłam podjąć działania, aby schudnąć. Zaczęłam zdrowo się odżywiać. Przynosiło to efekty, ale znikome. Dopiero gdy w Łowiczu pojawiły się trampoliny Fit and Jump, idealnie trafiły w mój gust z ćwiczeniami. To było niesamowite. Efekty zaczęły przychodzić bardzo szybko, kilogramów ubywało, to zaczęło mnie coraz bardziej motywować, ćwiczenia powodowały u mnie wielką radość. Mam możliwość ćwiczyć nawet codziennie i efekty same przychodzą, ku mojej radości i moich najbliższych. Obecnie ważę 71 kg, 20kg odeszło w zapomnienie. Trampoliny sprawiły, że czuję się zdrowa, szczęśliwa , nooo i bardziej atrakcyjna pomimo moich 58 lat. Dzień bez moich trampolin byłby dniem straconym."

Katarzyna z Fabryki Ciała z Białej Podlaskiej

"Moja metamorfoza zaczęła sie 7 maja 2015. Systematycznie jeździłam na rowerze, rolkach. Korzystałam z sauny suchej ,która również potrafi wycisnąć pot. Jednak któregoś wakacyjnego dnia moja teściowa powiedziała żebym się nie odchudzała, że widziała w telewizji dziewczyny, które skaczą na trampolinach i jedzą co chcą :)Odchudzać się nie przestałam, ale od razu przejrzałam internet w poszukiwaniu trampolinek. I tak trafiłam na Fit and Jump w Białej Podlaskiej w klubie Fabryka Ciała. Do listopada 2015 schudłam 30 kg. Od rozmiaru 46 przeszłam do 38. I dobrze mi z tym. Dalej skacze bo daje mi to radość i pozwala utrzymać formę. A pilnować się trzeba."

Magda z Fit and Jump Warszawa - Bródno 

Magda może się poszczycić ogromnym osiągnięciem. Dzięki pokładom motywacji i sile w dążeniu do celu schudła 18kg! 

Oto właśnie przykłady szczęśliwych, teraz pewnych siebie kobiet, którym trampolina odmieniła życie i stała się motywacją w pokonywaniu codziennych słabości. Aktywność fizyczna, która przynosi doskonałe efekty w zmianie sylwetki. Dołącz do nich i przekonaj się ile radości daje skakanie!

Na koniec metamorfoza mężczyzny, który jak widać nie bał się przyjść na trampolinowe zajęcia. Efekt powalający. Panowie bierzcie się do pracy!

Paweł z Fit and Jump Łowicz

Silny charakter, świetna osobowość i uśmiech – to właśnie Paweł
 „ Jestem zawodowym kucharzem, chciałem odmienić swoje życie i dlatego zapisałem się na zajęcia na trampolinach, miałem na początku obawy natomiast szybko przekonałem się, że ta forma treningu mi odpowiada. Schudłem 27 kilogramów w 8 miesięcy

SPAL 800 KALORII PODCZAS JEDNEGO GODZINNEGO TRENINGU NA TRAMPOLINIE

 Systematyczne ćwiczenie na trampolinie do fitnessu:

  1. Da Ci możliwość spalenia 800 kalorii w ciągu 1 godziny zajęć.
  2. Przyspieszy Twój metabolizm
  3. Wyszczupli Twoją sylwetkę.
  4. Wpłynie na wytrzymałość układu mięśniowo -szkieletowego.
  5. Zwiększy wydolność Twojego organizmu.
  6. Nie obciąży Twoich stawów.
  7. Ulepszy Twoją koordynację.