PROMOCJA!   -20% NA WSZYSTKIE TRAMPOLINY    KOD: TRAMPOLINA20    
SPRAWDŹ JAK DZISIEJSZY DZIEŃ JEST DLA CIEBIE WAŻNY!

SPRAWDŹ JAK DZISIEJSZY DZIEŃ JEST DLA CIEBIE WAŻNY!

Fit and Jump ustanowiło dzień 09.01 jako dzień pierwszego treningu!

Co się z tym wiąże? Wracasz z pracy, bierzesz torbę treningową w dłoń, pakujesz do niej najpotrzebniejsze rzeczy i ruszasz do najbliższego wyskokowego punktu w Twojej okolicy. Dlaczego masz to zrobić? Bo jeszcze nie tak dawno ustaliłaś swoje postanowienia noworoczne! Czas przejść od tych niezwykłych teorii do realnego działania! Skup się również na tym, że zostało Ci tylko pół roku do wakacji! To naprawdę niewiele czasu do tego, by odmieć swoją sylwetkę!

Weź kalendarz i długopis, i zaplanuj swój tygodniowy plan treningowy.

Dobrze by było żebyś ćwiczyła przynamniej dwa razy w tygodniu. Dopiero wtedy masz realną szansę uzyskać efekty, o których marzysz!

Pamiętaj Kochana, że oprócz regularnych treningów musisz jeszcze pomyśleć o swojej diecie! Wiem, co teraz powiesz… Ciężko zmienić wszystkie swoje przyzwyczajenia w tak krótkim czasie.

Na próbę możesz spróbować zastosować miesięczny plan treningowy połączony z racjonalną dietą. Udowodniono, że człowiek potrzebuje ok. miesiąca, aby wcielić w swoje życie nawyk, który dalej będzie go napędzał do działania. Jeżeli już posiadasz taką wiedzę postaraj się zrealizować ten plan, a na pewno po miesiącu stwierdzisz, że ma to sens!

Jeżeli dalej siedzisz na kanapie i zastanawiasz się, czy faktycznie chcesz spróbować, sprawdź realne i mierzalne efekty naszych kursantek, które też kiedyś miały swój pierwszy trening, a dziś z dumą prezentują wyniki swojej pracy!

Jeśli zaczniesz już dziś, jest szansa, że w przyszłości będziesz motywować innych, tak jak teraz robią to one!