PROMOCJA!   -20% NA WSZYSTKIE TRAMPOLINY    KOD: TRAMPOLINA20    
Wybór trampoliny fitness. Dlaczego jest taki ważny?

Wybór trampoliny fitness. Dlaczego jest taki ważny?

Jaką trampolinę wybrać?

Obecnie na rynku znajduje się wiele producentów trampolin do fitnessu. To czy producent trampolin jest właściwy świadczy: wytrzymałość oferowanego sprzętu, gwarancja na poszczególne elementy trampoliny oraz jej bezpieczeństwo. Czym zatem się kierować przy wyborze trampoliny fitness? To bardzo istotne pytanie zwłaszcza, jeżeli nigdy nie skakaliśmy na trampolinach i nie mamy odpowiedniego rozeznania, jaki sprzęt jest dobry a jaki zły. Wybór trampoliny fitness ma ogromne znaczenie dla osób, które planują regularnie trenować i spalać nadprogramowe kilogramy. Fit and Jump jest pierwszym producentem trampolin do fitnessu w Polsce, a nasza trampolina posiada Certyfikat Bezpieczeństwa Państwowego Instytutu Badawczego. Te cechy sprawiają, że dla większości klientów wybór trampoliny fitness staje się oczywisty. Trampolina fitness musi być bezpieczna dla użytkownika. Wszystkie ćwiczenia wykonywane na trampolinie fitness musza być proste i bezpieczne, nie mogą narażać uczestnika na kontuzje. Wybierając producenta trampolin chcemy wiedzieć, jaką otrzymujemy gwarancję na zakupiony sprzęt oraz jak przebiega serwis trampoliny fitness.

Co jeszcze musisz wiedzieć przy wyborze trampoliny fitness?

Przede wszystkim, z jakich podzespołów została wykonana cała konstrukcja trampoliny. Bardzo duża ilość trampolin dostępnych na rynku niestety, w krótkim czasie ulega uszkodzeniom i nie nadaje się do użytku. Wszystkie trampoliny fitness, które mamy do wyboru na rynku różnią się od siebie pod wieloma względami. Najczęstszym błędem popełnianym przez producentów trampolin fitness jest niewłaściwy dobór surowców i dostawców, który powoduje że trampolina jest słabej jakości. Marka Fit and Jump działa zupełnie inaczej. Przede wszystkim stawia na jakość podzespołów, a materiały konstrukcyjne trampoliny pobiera tylko od zaufanych dostawców.

To wszystko świadczy o tym, jak bardzo marka Fit and Jump dba o swojego klienta. Prowadząc testy na naszej trampolinie do fitnessu mamy pełne rozeznanie tego, jak bardzo nasza trampolina fitness jest wytrzymała.

Z wyborem trampoliny fitness możemy spotkać się na targach fitness, gdzie wystawiają się różni producenci trampolin, w Internecie albo po prostu odwiedzając kilka klubów fitness, którzy w swojej ofercie zajęć posiadają zajęcia na trampolinie. Jak widać istnieje kilka miejsc, gdzie możemy spotkać się ze sprzętem jakim jest trampolina i ocenić jej jakość. Chcąc uniknąć kłopotów związanych z serwisem trampoliny oraz jej słabą jakością warto już na samym początku wybrać takiego producenta trampolin, który będzie miał do zaoferowania sprzęt wysokiej klasy.

Wybierz trampolinę, która będzie dla Ciebie bezpieczna i wytrzymała nawet przy bardzo częstym i intensywnym użytkowaniu!