TO CO DAJESZ ZAWSZE DO CIEBIE WRACA!

TO CO DAJESZ ZAWSZE DO CIEBIE WRACA!

19.11.2016 odwiedziliśmy Grudziądz. Odbyło się tam wyjątkowe spotkanie osób z wielkim sercem, którzy wspólnymi siłami mogli pomóc małej dziewczynce.

Mowa tutaj o 3-letniej Paulince Nowak, która urodziła się 25 czerwca 2013 r. z wadą genetyczną – translokacją niezrównoważoną chromosomu 2 i 12. Choroba charakteryzuje się opóźnieniem rozwoju psychoruchowego, wzmożonym napięciem mięśniowym w nogach, hipoplazją nerki prawej, problemem z jedzeniem i połykaniem, rozszczepem podśluzówkowym podniebienia.

Dziewczynka wymaga ciągłej i intensywnej rehabilitacji.

W tym momencie czeka ją operacja rozszczepu podśluzówkowego podniebienia i założenia drenów do uszu. To pierwszy krok, by Paulinka mogła nauczyć się samodzielnie jeść. Rodzice dziewczynki pragnęli zebrać dla niej 10500 tysiąca, bo właśnie tyle kosztuje pierwszy etap operacji.

Klub Fit and Jump Grudziądz mieszczący się przy ul. Dąbrowskiego 11 wziął sprawy w swoje ręce i wraz z Fundacją Pomimo Wszystko przygotowali w tym celu imprezę charytatywną.

Całe przedsięwzięcie miało miejsce w Hali Sportowo-Widowiskowej Klubu Sportowego STAL Grudziądzu i trwało od godziny 10:00 do 13:00. Nie zabrakło Fit and Jumpowego maratonu na 50 trampolin fitness, loterii fantowej oraz prowadzonych przez specjalistów zabaw dla dzieci. Cały dochód został przekazany na rzecz poprawienia stanu zdrowia Paulinki.

Na pikniku pojawiły się także Siostry ADiHD, które bardzo chętnie uczestniczą w tego typu wydarzeniach.

„Jesteśmy dumne, że nasi licencjobiorcy wspierają takie przedsięwzięcia, to dowód na to, że Fit and Jump to nie tylko firma, ale również zespół, który potrafi sprawdzić się w wielu sytuacjach.”

Specjalne podziękowania dla Klubu Endorfina, który użyczył na ten dzień trampolin i wskoczył w całą akcję ze swoim zespołem!

DOKONALI NIEMOŻLIWEGO!

Zebranie prawie całej kwoty okazało się możliwe do zrealizowania. Prawie 9,5 tysiąca złotych trafiło w ręce rodziców potrzebującej dziewczynki. 

Mamy nadzieję, że takie spotkania w szczytnym celu będą propagowane na coraz większą skalę i uda się w ten sposób pomóc niejednemu potrzebującemu.

Relacja w TV GRUDZIĄDZ: http://www.i-tvm.pl/index.php?option=com_allvideoshare&view=video&slg=22-11-2016-rodzinny-piknik-charytatywny-dla-paulinki-nowak&orderby=latest