Trampoliny, koncerty, zakupy - to co kobiety lubią najbardziej!

Trampoliny, koncerty, zakupy - to co kobiety lubią najbardziej!

Kolejna odsłona szalonych Sióstr ADiHD miała miejsce w ubiegły weekend 2-4 września w centrum Rzgowa, a konkretnie w Ptaku Outlet. Tam właśnie odbył się trening na 50 trampolin, który był zapowiedzią nowej aranżacji  znanego wszystkim centrum Handlowego.

Pasaż wzbogacił się o 30 nowych sklepów!

Podczas całego weekendu do Rzgowa przybyły tysiące osób zaciekawionych całym wydarzeniem. Pogoda po raz kolejny nas nie zawiodła – trampoliny przynoszą szczęście!

Fit and Jump, Siostry ADiHD i DJ Karp’u – tego zespołu nie trzeba było ponownie przedstawiać mieszkańcom Łodzi i okolic.

Trening na trampolinach rozpoczął się o godzinie 12.30 i był początkiem zakupowego szaleństwa popartego wyjątkowymi promocjami po stronie Ptaka Outlet. Było skocznie i z uśmiechem, a uczestnikom zajęć na trampolinach nie brakowało motywacji i pozytywnego nastawienia.

Oczywiście, był też czas na zdjęcia i krótką rozmowę z Siostrami, które jednocześnie są prezenterkami znanej w całej Polsce Telewizji muzycznej 4FUN.TV.  

Właściwą atmosferę wydarzenia podtrzymały gwiazdy polskiej sceny muzycznej EnejNatalia SzroederVideo i Szymon Chodyniecki. Każdy repertuar znalazł swoich zwolenników, dlatego też koncerty cieszyły się dużą popularnością wśród odwiedzających.