Turniej Jump and Fitness w naszym klubie

Turniej Jump and Fitness w naszym klubie

W sobotę, 26.11, w naszym klubie przy ulicy Pomorskiej 40 w Łodzi, odbył się niesamowity Ogólnopolski Otwarty Turniej Zespołów Jump & Fitness, którego organizatorem był Matomi Sport.

Przybyło do nas 8 drużyn z całej Polski, żeby zmierzyć się ze sobą w prezentacji bezpiecznego, a zarazem widowiskowego treningu na trampolinach. Była to pierwsza inauguracyjna edycja tego wydarzenia w kraju. Całe spotkanie przebiegało w doskonałej atmosferze zdrowego współzawodnictwa. Drużyny prześcigały się miedzy sobą strojem, doborem muzyki i poczuciem humoru. Jak to zawsze bywa na tego typu imprezach - nie zabrakło bacznych oczu Jury, które oceniało występy uczestników według dokładnego regulaminu.
Skład Jury prezentował się następująco: 
Głównego sędziego nie trzeba nikomu przedstawiać! Milena Krawczyńska, współzałożycielka Fit and Jump, prezenterka 4fun TV, mgr  kierunku Pedagogicznego o specjalności Wychowanie Fizyczne i Zdrowotne na Uniwersytecie Łodzkim, stworzyła innowacyjny program treningowy Fit and Jump i prowadzi szkolenia dla instruktorów.
Jako druga w Jury zasiadła Agnieszka Śliskowska instruktor fitness, od wielu lat związana z tym światem, szkoleniowiec, mastertrener i prezenter w szkole Open Mind Health&Fitness Idea.
Nie zabrakło obecności Ines Madejskiej, założycielki szkoły fitness Workshop life. Jest ona także uczestniczką  międzynarodowych konkursów na prezentera fitness.
Katarzyna Żychlińska to czwarta osoba oceniająca występ uczestników. Od kilkunastu lat związana ze światem fitnessu, jest instruktorem wszystkich form zajęć fitness, a od kilku lat jest prezenterem i szkoleniowcem międzynarodowej szkoły IFAA POLSKA.
Jako ostatnia w komisji zasiadła Olga Stefanowicz, od dziecka związana z tańcem, a od kilkunastu lat z fitnessem. Jest szkoleniowcem i międzynarodowym prezenterem fitness w IFAA.  Z wykształcenia pedagog o specjalności Wychowanie Fizyczne i Zdrowotne.

Poniżej przedstawiamy skoczne drużyny biorące udział w konkursie

1. Miód Cytryna z Poznania
2. Lady Fit Girls and Boy z Łodzi
3. Elka Killerka Team z Łodzi
4. Champfit Fit Extreme z Zielonki
5. Zebra Fitness z Poznania
6. Fit and Kresz z Zielonego Romanowa
7. Fit Angels z Trzemeszna
8. Super Tajna Trampo Szajka z Gniezna

SUROWE JURY Z WIELKĄ UWAGĄ OBSEROWAŁO WYSTĘPY UCZESTNIKÓW :)

Każda drużyna skoczków miała swojego kapitana. Instruktorzy od tygodni przygotowywali kursantów w swoich klubach do tego wydarzenia. Zadanie nie było proste i wymagało dużego doświadczenia w prowadzeniu zajęć na trampolinach.

Bezkonkurencyjny okazał się zespół Miód Cytryna z Poznania!

Wystąpili jako pierwsi i nie mieli sobie równych! Drugie miejsce zajęła ekipa Natalii z Trzemeszna, na podium stanął także zespół Super Tajna Trampo Szajka z Gniezna.
Główną nagrodą dla zwycięzcy była trampolina Fit and Jump. Nagrody dodatkowe ufundowała szkoła Ines Madejskiej Workshop life, Ines wyróżniła także najlepszego skoczka, którym okazała się być Maja Bratus z zespołu Miód Cytryna i nagrodziła ją darmowymi szkoleniami w swojej szkole do końca 2017 roku!

Partnerami całego wydarzenia była restauracja Gronowalski oraz Shushi w dłoń.

Jesteśmy dumni, że tak ważne wydarzenie trampolinowego szaleństwa odbyło się w naszym klubie, w sercu miasta Łodzi!

Już niebawem poinformujemy kiedy odbędzie się kolejna edycja turnieju!