Puławy

Klub Adres Info

Fitness na trampolinach Puławy

Każdy kto chce zgubić nadprogramowe kilogramy i zyskać wymarzoną sylwetkę powinien sprawdzić na czym polega fitness na trampolinach. Czyli zajęcia, które w krótkim czasie stały się hitem lokalnych klubów fitness. Głównie dzięki swojej efektywności, zadziwiającej nawet same uczestniczki. Rekordzistka schudła na tych zajęciach ponad 40 kg. Oczywiście trzeba przyznać, że najważniejszymi aspektami w tej metamorfozie była zawziętość i zbilansowane odżywianie. Treningi pomagały sukcesywnie gubić zbędne kilogramy i zapobiegały efektowi Jo-Jo.

W przypadku tych zajęć dużo łatwiej jest utrzymać stałą motywację do działania, ponieważ trening nie jest uciążliwy i sprawia wiele radości. Podczas godziny zegarowej każdy uczestnik treningu na trampolinach przez pierwsze 10-15 minut rozgrzewa wszystkie mięsnie i stawy, które będą angażowane w późniejszym czasie. Po rozgrzewce następuje trening właściwy czyli typowy trening cardio uzupełniony o elementy ćwiczeń wzmacniających. Na sam koniec zajęć uspokajamy nasz organizm i rozciągamy zmęczone mięsnie.

Fitness na trampolinach jest dla każdego bez względu na doświadczenie związane z fitnessem. Każdy ma swoją trampolinę czyli powierzchnię pracy, na której sam dyktuje sobie tempo. Wszystkie osoby początkujące są pod okiem trenera i podczas pierwszych zajęć uczą się odpowiedniej postawy ciała i wykonywania ćwiczeń.

Jeśli nadal masz wątpliwości co do treningu na trampolinach Fit and Jump włącz YouTube i sprawdź video z przykładowymi programami treningowymi. Na pewno zauważysz ile radości daje skakanie. A teraz znajdź najbliższy klub fitness, w którym prowadzone są zajęcia na trampolinach i zapisz się! Obiecuję, że nie będzie to zmarnowana godzina, a może nawet sprawi, że zaczniesz zmieniać swoje życie.